Selected:

ReMyte Mineral Solution, 240ml,…

59.00 

ReMyte Mineral Solution, 240ml, RnA ReSet

59.00 

Remyte Mineral Solution – 12 erineva mineraalainega kontsentraat.

ReMyte® on koostatud dr Carolyn Dean poolt, kasutades patenteeritud tehnoloogiat. Seda võib pidada üheks parimatest suukaudsetest elektrolüütide lahustest, mis on tarbijatele kättesaadav.

  • Täielik imendumine rakutasandil.
  • Mineraaliderikas elektrolüütide kontsentraat tervisele, elujõule ja heaolule.
  • Remineraliseeriv!

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Laos

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

RnA ReSet® vormid seavad uue standardi, kuidas läheneda toitainepõhistele eesmärkidele.
Kurnatud pinnas ja töödeldud toit kahandavad märkimisväärselt oluliste toitainete sisaldust organismis. Tänapäeva tarbija vajab terviklikke tooteid, mis vastavad looduse enda valitud funktsioonidele ja imendumise standarditele.

RnA ReSet® toetub inimkeha bioloogiliste süsteemide intelligentsele disainile ning sobivate toitainete olemasolul suudab organism asjakohaselt toetada rakkude, kudede, luude ja/või elundite struktuure ja funktsioone.

Toote omadused:

Elektrolüüdilahus on tasakaalustatud mineraalainete lahus, kus mineraalid üksteist täiendavad ja jõudlust suurendavad. ReMyte® pakub stabiilseid ioone kaheteistkümnest erinevast mineraalainest. Mineraalid on stabiliseeritud pikomeetri suuruses, mis võimaldab täielikku imendumist raku tasandil. Mineraalide sisaldus tootes on madal, vähendades potentsiaalset toksilisust, samas muudab täielik imendumine need väga efektiivseks.

ReMyte® on kooslus, mis toetab elektrolüütide tasakaalu organismis.

Mineraalsed elektrolüüdid toimivad kehas kui elektrivoolu ioonjuhid. Need lahustuvad kehavedelikes ja liiguvad läbi kogu keha, olles valmis aktiveerima närvirakke ja lihasrakke elektrilise ja füüsilise tegevuse jaoks. Elektrolüüdid reguleerivad ja mõjutavad ka ainevahetust.

Igapäevase toidulisandi (nt ReMyte®) võtmine varustab keha oluliste elektrolüütide ja vedelikuga. Defitsiit võib organismis tekkida ka siis, kui keha täidab oma tavapäraseid funktsioone, nagu südame töö, hormoonide tootmine, aju funktsioneerimine ning tervete luude ja lihaste ülesehitamine.

ReMyte Mineral Solution, 240ml, RnA ReSet
Toidulisand
Netokogus: 240 ml, sisaldab 64 portsjonit

Koostisosad: vesi (pöördosmoosvesi), kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid, tsinklaktaat, boor, vasksulfaat, mangaankloriid, kaaliumjodiid, kroomkloriid, naatriumselenaat, naatriummolübdaat.

Päevane soovituslik annus ning tarvitasmisjuhend:
Segada 3/4 teelusikatäit (3,7 ml) ühe liitri veega ja juua saadud lahus ära kogu päeva jooksul.

Võib tarbida koos toiduga ja ilma. Vajadusel võib tõsta annust ja manustada kaks 3/4 teelusikatäit (7,5 ml) ühe liitri kohta päevas. Kui kasutate toodet esimest korda, siis alustage väiksemast kogusest ja suurendage annust järk-järgult.
Manustamise lihtsustamiseks on tootega kaasas mõõtepipett.

NB! Mitte tarbida lahjendamata lahust!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas!

Suure kontsentratsiooni tõttu võib esineda tootel loomulikku kristalliseerumist. See ei mõjuta toote kvaliteeti.

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt

Tootja: New Capstone, Inc., 178 Cayuga Drive, Mooresville, NC 28117, USA
Turustaja Eestis: Enzymedica OÜ, Kalda tee 6, 76911 Saue vald

Brand

RnA ReSet