Uudis!

Biothekaga ühines ökoapteek Eliksiir, millest on sündinud uus armas bioteek Tallinnas Järve Keskuses. Panime kokku ühised põhimõtted, kogemused, inimesed ja tootevaliku, mis koosloomises kannab edasi looduslähedasi põhimõtteid ja annab meie ühistele klientidele senisest rohkem valikuvõimalusi toidulisandite ja tervisenõustamise vallas.

Biotheka on Eesti esimene suurim ja parima valikuga loodusravi bioteekide kett, mis ühendab holistilisele maailmavaate, tervisenõustamise ja kvaliteetbrändid.

Iga inimene on vaimene ja füüsiline tervik. Kui miski meis on taskaalust väljas, kajastub see ka meie tervises. Biotheka missioon on hoida tasakaalu ja aidata vajadusel seda taastada kvaliteetsete toidulisandite, nõustamise ja teraapia toel.

Biotheka bioteegid pakuvad kvaliteetset valikut toidulisandeid, vitamiine ja tinktuure kogu maailmast. Oleme teerajaja uue ajastu apteegikonseptsiooni ja holistilise tervisetoetuse ühenduse loojatena, tuginedes traditsioonidele ja olles avatud uuele.

Bioteekide tootevalik ühendab endas loodusravi, meditsiinis tunnustatud vitamiinid ja oma tervisele suuremat tähelepanu pööravate inimeste menüüs vajalikud toidulisandid. Pakume põhjalikku konsultatsiooni kõigi bioteegi toodete osas. Lisaks teraapiateenuseid ja nõustamist ning tuge tervist toetavate muutuste elluviimiseks.

Biotheka bioteekides on esindatud kõik eestimaise suurima väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ECOSH tooted, lisaks kvaliteetbrändid Inglismaalt Cytoplan ja Nature’s Answer, pika ajalooga Solgar, veganite vajadusi arvestav Nordiq Nutrion, ensüümide paremikku pakkuv Enzymedica ja paljude lemmikud Terranova, WHC, Dr.Ohhira jne.

Biotheka bioteekide eesmärk on tuua Eestisse kokku toidulisandite paremik kogu maailmast, tänu millele võidavad meie kliendid kvaliteedis, ajas, vajalikus infos kui ka toodete hinnas. Oleme avatud kõigile ja leiame looduse toel tuge pea igale terviseküsimusele. Oleme vabad hinnangutest ja lähtume soovist parandada inimeste heaolu ühendades looduse, meditsiini ja armastuse.

Sinu Biotheka