Soovime, et sel talvel oleksid kõik lapsed terved ja saaksid nautida kõiki neid imelisi rõõme, mida talv pakub. Toetame SOS Lasteküla lapsi, kes abi vajavad ja kutsume Sind koos Biothekaga seda teekonda jagama. 

Hoolitsedes enda ja oma lähedaste eest vajalike vitamiinidega, lisa korvi ka ECOSH’i kibuvitsa C-vitamiin SOS Lasteküla lastele. Lihtne, hooliv ja vajalik kingitus igaühele. Loodusravibioteek Biotheka paneb igale Sinu poolt  SOS Lastekülale annetatud kibuvitsa C-vitamiinile omalt poolt juurde ECOSH’i kookosõliga D3-vitamiini.  

Immuunsusele ja kasvamisele olulised vitamiinid:

C-vitamiin on üks olulisemaid immuunsuse tugevdajaid, aidates edukalt võidelda nakkuste ja külmetusega ning takistades viiruste ja infektsioonide levikut organismis. D-vitamiini peamine ülesanne on tagada kaltsiumi imendumine toitainetest ning selle transportimine luudesse, mis on kasvava organismi luustikule ja hammastele eriti oluline. Lisaks toetab D-vitamiin närvisüsteemi, lihaste talitlust ja immuunsüsteemi. 

“Heategevuskampaania tulemusena soovime kinkida vajalikke vitamiine tervele SOS Lastekülale mitmesaja lapse jaoks.”

SOS Lastekülas kasvab 197 last, kes elavad nii kogukondlikes lastekülades kui ka perevanema isiklikes kodudes.  SOS Lasteküla peretugevdusprogramm tegeleb ennetustegevusega, aidates raskustesse sattunud peredel oma bioloogiliste lastega kokku jääda. Programmis osaleb 363 last ja 159 pere.

SOS Lastekülla jõudnud lapsed on elanud kaoses, mitteturvalises ja vägivaldses keskkonnas ning hüljatuses. Laste närvisüsteemil on raske tunnete ohjamisega hakkama saada, emotsioonid kipuvad võimenduma ning nad kalduvad väga kergesti enesevalitsust kaotama. Varajaste traumaatiliste mälestustega, mida laps kogeb enne kolmeaastaseks saamist, kaasneb tugev stress, mille toime avaldub ka palju hiljem. Seetõttu jälgivad SOS emad väga hoolikalt, et lastel ei tekiks vitamiinipuudust, mis võib laste enesetunde veelgi kehvemaks muuta.

“Lapse immuunsüsteemile teeb suure heateo tervislik toitumine ning piisav liikumine,“ ütleb SOS Lasteküla perevanem Meeli. 

Samuti jälgivad pered, et juba enne haiguste perioodi ja aasta läbi oleks turgutus kvaliteetsete vitamiinide näol alati olemas. “Võib öelda, et see on isegi meie salanipp, kuidas me suurperes kõik tervise mõttes parimas vormis püsime,” kinnitab SOS pereema muheledes. 

Ideaalsete tingimuste korral saab laps kõik vajaliku kätte tasakaalustatud toidust ega pea tingimata toidulisandeid tarbima. Paraku võib paljude laste toit olla ühekülgne või alla tegelike vajaduste. Põhjusteks on toidutalumatused ja -allergiad, ülemäärane vaimne ja füüsiline koormus. Ka keskkond lasteaias ja koolis võib lapse närvisüsteemile üsna koormav olla. Paljud lapsed tegelevad aktiivselt sportimisega, mis tähendab kehale vitamiinide ja mineraalainete mõttes lisakulu. 

Biotheka eesmärgiks on olla abiks tervislike valikute tegemisel ning üheskoos kinkida SOS Lasteküla lastele immuunsüsteemi tugevdamiseks ja kasvuperioodiks vajalikke looduslikke kvaliteetseid vitamiine.

„Heateo tegemiseks saab minna Biotheka e-poodi või bioteekidesse ning valida Ecosh’i C-vitamiin kibuvitsaga annetuseks SOS lasteküla lapsele. Biotheka lisab sinu ostule omalt poolt igale lapsele kingituseks ka Ecosh’i D3-vitamiini ning toimetab kingid pärast kampaania lõppu lastekülla,“ kinnitab Biotheka juhtiv partner Katriin Jüriska.

SOS Lasteküla heategevuskampaania kestab 25. detsembrini 2022.

“Usume, et tervena elatud elu üheks alustalaks on teadlik valik hoolitseda igapäevaselt iseenda ja oma lähedaste eest. Nii toetame organismi isetervenemisvõimet ja püsimegi kõik koos terved.”

Tänutunde ja armastusega ?

Biotheka

 

Was this post helpful?

Lisa kommentaar