Miks valida Nature’s Answer taimseid ekstrakte?

✔ Traditsioon, mida võid usaldada

Nature’s Answer ®, mis on üks Ameerika suurimaid toidulisandite tootjaid, jätkab oma uhket traditsiooni ning pakub alates 1972. aastast tooteid, mis koosnevad vaid kõrgeima kvaliteediga ja puhtaimatest koostisosadest. Kuna valmistame ja pakendame kõiki oma toodetud holistilisi ravimeid ise, on meil ainulaadne võimalus tagada, et neist standarditest peetakse kinni kõigi meie pakutavate vedelate taimsete ekstraktide tootmisel.

Tänapäeval ühendab Nature’s Answer® traditsiooniliste ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide parimad osad uuenduslike teaduslike tehnikate ja fütoravimite valmistamisega, et pakkuda kogu perele parima kvaliteedi ja väärtusega toidulisandeid.

✔ Vastavuses kõrgeimate standarditega

Nature’s Answer ® omab ja haldab Põhja-Ameerika suurimaid farmatseutiliselt litsentseeritud ravimtaimede tootmise ja kvaliteedikontrolliga tegelevaid rajatisi. Meie New Yorgis Hauppauge’is asuv kaasaegses tipptasemel rajatises toodetakse farmatseutiliselt litsentseeritud, Kosheri-, NSF- ja, ökoloogilise sertifikaadiga tooteid ning seal asuvad lisaks ka teadus- ja arendustegevuse labor, kvaliteedikontrolli osakond, mikrobioloogialabor ja kaasaegne laokompleks.

Oleme uhked, et teeme koostööd oma eksperttiimiga, mis koosneb looduslike toodete keemikutest, farmakognostidest, mikrobioloogidest, ravimikeemikutest ja herbalistidest, kes aitavad meil säilitada oma tipptaseme standardeid. Oleme üle 45 aasta spetsialiseerunud botaaniliste ekstraktide tootmisele ja seetõttu võite uskuda, et meie tooted on kooslus parimatest loodusest leitavatest koostisosadest, pühendunud inimestest ja parimatest tootmistavadest. Saa rohkem teada meie ainulaadse rajatise ja tootmismeetodite kohta.

Nature's Answer

✔ Parim võimalik kvaliteet, mille loovad:

✔ Täiustatud Botaanilise Sõrmejälje Tehnoloogia ®
✔ Patenteeritud kõrgeima kvaliteediklassi taimsete ekstraktide loomise protsess – Bio-Chelation™
✔ Parimate ravimtaimede hankimine
✔ Vesi – puhtaim, mis on saadaval
✔ Looduslike materjalide eksklusiivsed patendid
✔ Hooliv pühendumus, kus soovime parimat meie perekonnalt Sinu perele

Nature's Answer

Frank D’Amelio seeniori ja tema abikaasa Josephine’i kirg tervisliku eluviisi suhtes ja nende huvi taimede ja ürtide tervendavate jõudude vastu muutis nende idee üheks suurimaks tänapäeval eksisteerivaks ühe perekonna omandis olevaks ja hallatavaks toidulisandite tootjaks.

„Meie klientide jaoks tähendab see seda, et meie toodete puhtuse ja paindumatu tootmispraktika taga seisab sügavalt juurdunud väärtuste kogum, mis sai alguse 45 aastat tagasi ja mida hoiavad täna püsti kolm järjestikkust põlvkonda. Meie jaoks on see midagi enamat, kui kogu ettevõtte poolne pühendumus, see on lubadus, mille meie perekond annab Sinu perele.”

– Frank D’Amelio Sr., Nature’s Answer’i asutaja


Kes ja mis loovad Nature’s Answer’i kvaliteedi?

Peale 1972. aastal tehtud tagasihoidliku algust on Nature’s Answer tänapäeval oma moodsa ja tipptasemel lahendusi kasutava rajatisega muutunud üheks suurimaks ühe perekonna omandis ja hallata olevaks kvaliteetsete toiduainete tootjaks. Tänapäeval toodetakse ettevõtte New Yorgis Hauppauge’is asuvas kaasaegses tipptasemel rajatises Kosheri-, NSF- ja, ökoloogiliste sertifikaatidega tooteid ning seal asuvad lisaks ka teadus- ja arendustegevuse labor, kvaliteedikontrolli osakond, mikrobioloogialabor ja kaasaegne laokompleks. Ettevõtte Nature’s Answer professionaalne personal koosneb loodustoodete keemikutest, farmakognostidest, mikrobioloogidest, ravimikeemikutest ja herbalistidest.

Taimsed ekstraktid ongi see, millele me pühendume. Võite uskuda, et meie toodete näol on tegu kooslusega parimatest looduse pakutavatest koostisosadest, pühendunud inimestest ja meie tipptasemel tootmistavadest.

Mida kujutab endast “Täiustatud Botaanilise Sõrmejälje Tehnoloogia”?

“Emakese looduse ülim andekus igas pudelis.”

Kõigil taimedel on unikaalsed keemilised omadused, eristusmärgid ja looduslikud mustrid, mida saab kasutada nende tuvastamiseks (just nagu inimese sõrmejäljed). Meie ettevõttesiseses laboris on kokku kogutud ja tallele pandud üle 800 taimenäidise, mille põhjal on loodud üks maailma kõige laiaulatuslikuimatest geneetiliselt kinnitatud taimeeksemplaride kogudest. Meie nüüdisaegsed laboriseadmed on tuvastanud iga taime juures seda teistest eristava botaanilise sõrmejälje, mida me kasutame lähtekohana iga sissetuleva ja meie toodete valmistamiseks kasutatava taimse aine kvaliteedi ja puhtuse analüüsimiseks.

“Oleme väga uhked teadmise üle, et meie ainulaadne Täiustatud Botaanilise Sõrmejälje Tehnoloogia® võimaldab meil Sulle sajaprotsendilise kindlusega lubada, et Sinu ostetavad tooted sisaldavad ainult kõrgeima kvaliteediga botaanilisi koostisosi.”

Hoolikalt kontrollitud ekstraheerimismeetodite abil jäädvustame iga ravimtaime holistilise tasakaalu® ja see näitaja antakse edasi teile, meie kliendile. Taimest riiulile. See tähendab, et võite olla kindel, et teame täpselt, mis teie käes olevas tootes on ja saame tagada, et see on autentne, ohutu, tõhus, holistiliselt tasakaalustatud.

Nature's Answer

? Nature’s Answer taimetõmmised ?

Tegu on esimese ettevõttega, kes turustas loodustoodete kauplustesse terve tootesarja puhtaid, looduslikult toodetud ja täistugevusel vedelaid kontsentreeritud taimeekstrakte ning – tõmmiseid. Nature’s Answer’i kontsentreeritud taimsed ekstraktid sisaldavad võrreldes teiste kaubamärkide pakutud milligrammi annusega 1000 milligrammi ravimtaimi ühe milliliitri kohta (umbes üks tilk). Tinktuure ei tohi segamini ajada vedelate ekstraktidega ehk taimetõmmistega. Tinktuurides sisaldub tavaliselt 1/3 kuni 1/5 Nature’s Answer kontsentreeritud vedelikuekstrakti tugevusest.

Meie vedelaid ravimtaimede tõmmiseid on alati valmistatud vastutustundlikult looduslikult valmistatud või mahepõllunduses kasvatatud ürtidest, mida on vanamoodsal viisil hoolikalt leotamise ja kurnamise teel ekstraheeritud. Ekstraktide valmistamine võtab aega 7–21 päeva.

Milline on Nature’s Answer  kontsentreeritud taimsete ekstraktide erinevus teistest taimeekstraktidest?

Oma 40-aastase kogemuse juures valmistame oma ekstrakte endiselt samal viisil, nagu tegime seda alguses, 1972. aastal. Tänapäeval on meie käsutuses kaasaegne teadus ja tehnoloogia, mille abil saame kontrollida ravimtaimede tõhusust ja ehtsust ning jõuame jälile igasugusele võltsimisele. See eraldab meid ülejäänud ettevõtetest.

Meie ekstrakte valmistatakse kõrgeima kvaliteedistandardi järgi ja me kontrollime üle iga pudeli sisu. Enne kui meie ekstraktid teie ehk tarbijani jõuavad, viib meie kvaliteedikontrolli meeskond nende peal läbi üle 60 testi, kus iga ekstrakti kontrollitakse rangete standardite järgi. Meie taimelaboris kontrollitakse individuaalselt iga ürdi ehtsust ja tõhusust ning veendutakse, neis ei sisalduks pestitsiidide, herbitsiidide, raskmetallide ja muude saasteainete ohtlikke jääke.

Meie taimsed retseptid on vastu pidanud ajaproovile – need on end tõestanud juba neli aastakümmet. Meie vertikaalselt integreeritud tootmisprotsess võimaldab meil tootmisprotsessi täielikult jälgida, taimest riiulile.

Nature’s Answer on ainus ettevõte, mis pakub kontsentreeritud taimeekstraktide tootmiseks eksklusiivset Bio-Chelation™ ekstraheerimisprotsessi.

 Bio-Chelation™ protsess on patenteeritud külma ekstraheerimise tehnika, mille on välja töötanud Nature’s Answer asutaja ja omanik hr Frank D’Amelio Seenior. Bio-Chelation hõlmab endas “külma ekstraheerimise” kasutamist, mille käigus “toored” taimeosad ekstraheeritakse ilma, et nad kuumusega kokku puutuksid. Külm ekstraheerimine aitab ravimtaimel lahuses säilitada ülivajalikke mineraale ja muid mikroelemente, võimaldades ravimtaimel seega säilitada oma holistilist tasakaalu.

See tähendab, et ekstraktid säilitavad võimalikult palju algse taime looduslikke aktiivseid koostisosi. Leotame oma taimi farmaatsiatööstuse kvaliteediga roostevabast terasest, mitte tööstuses tavaliselt kasutatavast plastist või alumiiniumist, anumates. Bio-Chelation külmaekstraheerimise protsess on hoolikalt testitud ja ka ajaproovile vastu pidanud. Ükskõik, kas valite madala orgaanilise alkoholisisaldusega või alkoholivaba ekstrakti, on Nature’s Answer taimetõmmised oma võimsuse ja väärtuse poolest suurepärased. Meie patenteeritud külmaekstraheerimise protsessi tänapäevastesse tootmisprotseduuridesse kaasamine annab jätkuvalt kõrgkvaliteetse loodusliku toote ja protsess on kaasaegsete täiustatud tehnikate abil arenenud nii, et sellele on lisatud meie Täiustatud Botaanilise Sõrmejälje Tehnoloogia.

? Alkoholivabad taimetõmmised ja madala orgaanilise alkoholisisaldusega tinktuurid ?

Nature’s Answer oli 1972. aastal ESIMENE, kes hakkas looduslike toodete turul müüma alkoholivabu taimseid ekstrakte. Tänaseks pakume uhkusega erinevaid kõrgkvaliteetseid kontsentreeritud vedelaid taimetõmmiseid ehk taimseid ekstrakte nii madala (11–15%) orgaanilise alkoholi sisaldusega kui ka alkoholivabas vormis. Pane tähele, et mõned ettevõtted pakuvad alkoholivabu ekstrakte, mis on tegelikult glütseriinid, mis tähendab, et neis on ekstraheerijana kasutatud glütseriini. Nature’s Answer’i alkoholivabad vedelad taimsed ekstraktid on valmistatud samal viisil, nagu meie madala alkoholisisaldusega ekstraktid, kus IGA taime jaoks kasutatakse neile optimaalset alkoholi suhet, et maksimeerida selle potentsi ja väärtust tarbija jaoks.

Seejärel kasutab Nature’s Answer valmistootest alkoholi eemaldamiseks meie eksklusiivset Bio-Chelation külmtöötlemise meetodit. Säilimisaja tagamiseks lisame toodetele taimset glütseriini alles protsessi LÕPUS.

Cannabis Tinctures: A Cleaner, Healthier Way to Use Cannabis - Essence

Milleks üldse madal alkoholisisaldus?

Vedelad ekstraktid on efektiivne ja pika aja jooksul testitud ravimtaimede manustamise viis. Traditsiooniliselt on esmajärjekorras lahustina (ekstraheerijana) kasutatud alkoholi, kuna see on üks tõhusamaid naturaalseid lahusteid, mis vabastab taime kiududest ja tselluloosist kõik soovitud koostisosad. See võimaldab konkreetsetel aktiivsetel koostisosadel muutuda kehale biosaadavamaks. Nature’s Answer’s kasutab IGA taime jaoks neile optimaalset alkoholi suhet, et ekstraheerimisprotsessis selle potentsi ja väärtust tarbija jaoks maksimeerida. Seejärel rakendab Nature’s Answer valmistootes alkoholisisalduse vähendamiseks meie eksklusiivset Bio-Chelation külmtöötlusmeetodit, võimaldades meil nii pakkuda MADALA ORGAANILISE ALKOHOLI SISALDUSEGA taimseid ekstrakte, mis sisaldavad teiste turul olevate kaubamärkide sisaldatava 50-75% asemel 11-15% orgaanilist alkoholi.

✔ Tänasel päeval toodab Nature’s Answer enam kui 200 vedelat taimeekstrakti.?

*1000 MILLIGRAMMI RAVIMTAIME ÜHE MILLILIITRI KOHTA (UMBES ÜKS TILK)* (Kõrgem kui teistel kaubamärkidel).?

Nature's Answer taimetõmmised

Nature’s Answer taimetõmmised, tinktuurid ja eeterlikud õlid leiad meie Biotheka Loodusraviapteegis SIIT.?

Klientide lemmikud ehk populaarsemad Nature’s Answeri tooted läbi aegade Biotheka loodusraviapteegis:

 

Inglisekeelset tutvustavat lühivideot Nature’s Answer’i taga olevate tehnoloogiate ja inimeste kohta saad vaadata SIIT.

Nature's Answer

Was this post helpful?

Lisa kommentaar