Igas uues alguses on alati midagi tabamatult imelist.

Soovime Sinuga jagada, et oleme sulgenud Kadaka bioteegi uksed ning sirutanud tiibu ja liikunud uude avaramasse olemisse sealsamas lähedal.

Ootame Sind alates 28.veebruarist uues loodusravi bioteegis Tallinnas, Mustamäe tee 29. (EKS Kaubamaja  vastas, päikselises kollase-oranžikirjus majas)

Meil on Sulle avanemise puhul ka KINGITUS!

Kõigile värskest Mustamäe bioteegist vitamiinide ja väetoidulisandite ostjaile TASUTA ECOSH’i ECOBIOTIC 40 kapslit kuni märtsi lõpuni 2022!

Biotheka on Eesti esimene holistilistel põhimõtetel rajatud tervisetoodete esindusbioteek ja nõustav tervisetoetaja.

Iga inimene on vaimne ja füüsiline tervik. Kui miski meis on taskaalust väljas, kajastub see ka meie tervises. Biotheka missioon on hoida tasakaalu ja aidata vajadusel seda taastada kvaliteetsete toidulisandite, nõustamise ja teraapia toel.

Meie tootevalikust leiad kõik eestimaise väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ECOSH’i vitamiinid. Samuti parima valiku maailmas tunnustatud Cytoplan’ilt ja Nature’s Answer’ilt. Sinna juurde tootenõustamine ja vajadusel ka terapeudi teenused.

Ei tea, kust täpsemalt alustada ning milliseid toidulisandeid tarbida? Kasuta meie tootenõustamist, helistades +372 507 8831, E-R 10-18.

Meiega oled hoitud!

Sinu Biotheka

Was this post helpful?

Lisa kommentaar