Loodusravibioteek Biotheka kutsub kõiki tervisest hoolivaid inimesi ühiselt panustama, et SOS lasteküla lapsed oleksid sügise saabudes terved ja tugevad. Valides Biothekast kvaliteetseid toidulisandeid või vitamiine, osta ka purk naturaalseid Cytoplan C- vitamiini kummikomme, et annetada need SOS lastekülas kasvavatele lastele. Biotheka omalt poolt lisab igale annetusele Ecosh D3-vitamiini pudeli. Kampaania eesmärgiks on kinkida vitamiinid 200-le SOS lasteküla lapsele.

„Meie pere hoolitseb oma tervise eest järjepidevalt, aga erilist tähelepanu pöörame immuunsüsteemi tugevdamisele just sügise hakul,“ ütles SOS ema Tiina. „Selleks, et lapse organismi vastupanuvõime kõikvõimalikele viirustele ja bakteritele oleks võimalikult suur, tuleb kvaliteetseid vitamiine lastele andma hakata juba enne aktiivse õppetöö algust.“ SOS Lastekülla jõudnud lapsed on elanud kaoses ja hüljatuses, laste närvisüsteemil on raske tunnete ohjamisega hakkama saada, emotsioonid kipuvad võimenduma ning nad kalduvad väga kergesti enesevalitsust kaotama. Varajaste traumaatiliste mälestustega, mida laps enne
kolmeaastaseks saamist kogeb, kaasneb tugev stress, mis salvestub ajju. Seetõttu jälgivad SOS emad väga hoolikalt, et lastel ei tekiks vitamiinipuudust, mis võib laste enesetunde veelgi kehvemaks muuta.

Ideaalsete tingimuste korral saab laps kõik vajaliku kätte tasakaalustatud toitumisega ega pea tingimata toidulisandeid tarbima. Paraku võib paljude laste toitumine olla ühekülgne või alla tegelike vajaduste. Põhjusteks on toidutalumatused ja -allergiad, ülemäärane vaimne ja füüsiline koormus. Ka keskkond lasteaias ja koolis võib lapse närvisüsteemile üsna koormav olla. Paljud lapsed tegelevad aktiivselt sportimisega, mis tähendab kehale vitamiinide ja mineraalainete mõttes lisakulu. Biotheka eesmärgiks on olla abiks tervislike valikute tegemisel ning oma klientidega koos kinkida SOS lasteküla lastele immuunsüsteemi tugevdamiseks kvaliteetseid ja looduslikke tervisetooteid.

„Heateo tegemiseks tuleb minna Biotheka e-poodi või kauplustesse ning valida Cytoplan C- vitamiini kummikommid SOS lasteküla lapsele. Tegemist on lapsesõbralike, looduslike, lisa- ja värvaineteta vitamiinidega, mida on lapsel lihtne ja meeldiv tarbida. Biotheka lisab sinu ostule omalt poolt igale lapsele kingituseks ka Ecosh D3-vitamiini ning toimetab kingid peale kampaania lõppu lastekülla,“ ütles Biotheka esindaja Katriin Jüriska.

C-vitamiin on üks olulisemaid immuunsuse tugevdajaid, aidates edukalt võidelda nakkuste ja külmetusega ning takistades viiruste ja infektsioonide levikut organismis. D-vitamiini peamine ülesanne on tagada kaltsiumi imendumine toitainetest ning selle transportimine luudesse, mis on kasvava organismi luustikule ja hammastele eriti oluline. Lisaks toetab D-vitamiin närvisüsteemi, lihaste talitlust ja immuunsüsteemi. SOS lastekülad asuvad Harjumaal, Raplamaal, Lõuna-Eestis ja Virumaal ning neis elab kokku 200 last. 11 SOS pere kasvatab vanemliku hooleta lapsi oma isiklikus kodus. SOS lasteküla peretugevdusprogramm tegeleb ennetustegevusega, aidates raskustes peredel oma bioloogiliste lastega kokku jääda. Programmis osaleb 363 last ja 159 pere.

Kingi toode SIIN 

Usume, et tervena elatud elu üheks alustalaks on teadlik valik iseenda ja oma lähedaste eest igapäevaselt hoolitseda. Nii toetame organismi isetervenemisvõimet ja püsimegi terved.

Was this post helpful?

Lisa kommentaar