Katrin-Helen Kull kirjutab oma eduloost Facebooki VÄLJAKUTSE grupis, 23.11.2017 kell 13.13:

Kuna loen siin huvitavat tagasisidet ensüümide kohta, jagan ka oma kogemust.
Tegelen aktiivselt spordiga ning ensüüme kasutasin apteegist juba ka varasemalt, enne Enzymedica tootega kokkupuudet…..aga Enzymedicat jäin kasutama…..miks???! Sest see tôesti on mu elu ilusamaks teinud. Osalesin bikiinifitnessi vôistlustel sel sügisel ning dieediperiood oli kaks kuud … suht raske…. kuni Arigato tutvustaval üritusel kohtusin Enzymedicaga ja môtlesin proovida, iga toidukorra juurde ja mis juhtus??…..mul oli megalt energiat, hea ja kerge olla, väsimus vähenes märgatavalt ning isusid kohtasin harva, sain hea energiaga trenni teha ehk mulle tundus, et sain kôik toidust vajaliku energia kiirelt ning efektiivselt kätte keha kurnamata…..ja jôudsin kenas vormis lavaleJulgen soovitada ning kasutan ka edaspidi…..igaljuhul Enzymedica purk peab mul alati kotis olema ja iga hommik kontrollin, et see kindlasti olemas ka oleks ei tea miks!? Järelikult keha küsib
Kerget enesetunnet! ja ärge unustage liikuda.

 

Veronika Talja edulugu Facebook VÄLJAKUTSE grupis, 23.11.2017 kell 11.23:

Tere,

Olen enzymedica seedeensüüme kasutanud pool aastat ning kindlasti jääb Digest Basic minu toidulauale ka edaspidi. Ma ei ole olnud kunagi selline inimene, kes kasutaks toidulisandeid, otsustasin seedeensüüme proovida algul kuu aega ja mind üllatas, kui muutusi märkasin kohe. Minu mäletamist mööda oli esimesel korral kõhus veidi võõras tunne, nagu keegi elaks seal…teisel päeval seda aga enam ei olnud ja märkasin, et kõht sai väga kiiresti täis, suutmata oma tavapärast toiduportsu lõpetada. Päevade möödudes sain aru, et olen hakanud vähem sööma. Samuti märkasin, et tavapärane väsimus peale sööki, kus enam midagi teha ei taha, oli kadunud.
Kuna olin mures oma kehakaaluga, siis eelnevalt enne seedeensüümide proovimist olin läbinud mitu dieediringi. Tulemus oli hea, kuid iga kord õnnestus mul dieedi lõppedes paar kilo tagasi süüa. Kui alustasin seedeensüümide võtmisega, olin just dieedi lõpetanud…ja kolme kuu jooksul ei langenud ega tõusnud mu kehakaal enam kordagi, vaatamata sellele, mida sõin. Kuigi märkasin, et isud olid hakanud muutuma. Mul tekkis huvi läbida veel üks dieediring, aga sellel korral koos seedeensüümidega. Tänaseks päevaks on see läbi saanud ja tulemusega olen väga rahul. Dieeti pidada oli kerge, ei tekkinud ühtegi kiusatust…
Samuti on muutunud minu toitumisharjumused, isu on tekkinud asjade järele, mida ma varem üldse ei söönud….
Kõrvaltvaatajana olen näinud ka, kuidas seedeensüümid on mõjutanud tuttavate elu…Üks mu tuttav, kes alati sõi väga kiiresti ja suurtes kogustes, pärast kõhtu kinni hoides…hakkas tarvitama seedeensüüme ja mõne aja möödudes leidis end aeglaselt toitu taldrikult “nokkimas” ja kaotas ühe kuuga kehakaalust 4 kg. Vahepeal nädalakese ei tarvitanud ja märkas kohe vahet…hakkas jälle palju sööma…ning otsustas siiski Digist Basicut edasi kasutada…
Üks tuttav märkas jälle, et sööb hommikul kolme võileiva asemel ühe ja sellest piisabki. Samuti oli hädas alati kõrvetistega, hakates seedeensüüme tarvitama, kadusid ka kõrvetised.
Kõik, kes kasutavad Enzymedica seedeensüüme Digest Basic- on väitnud, et puuduvad seedeprobleemid ja peale sööki väsimustunne. 
Mina olen saanud sellest tootest abi- seedimine korras, puudub väsimus, energiat jagub, olen hakanud toituma tervislikult, kehakaal paigas, magades puhkan korralikult välja, hommikune ärkamine kerge…Soovitan kõigile, proovige järgi…
Kõik märkavad kindlasti muutusi endas!!!

 

Kerli Djomina edulugu Facebook VÄLJAKUTSE grupis, 21.11.2017 kell 19.15:

Tere!

Mina olen seedeensüüme iga suurema toidukorra juurde kasutanud nüüd juba kolm kuud. Seekord siis korralikult. Tegelikult alustasin ju juba suve keskel, aga siis ei olnud nii tubli ja järjepidev ja mingi aeg tuli täitsa paus sisse. Tahaksingi jagada oma kogemust.

Natukene taustainformatsiooni ka. Miks ma üldse hakkasin seedeensüüme kasutama? Eelmise aasta sügis võistlesin bikiinifitnessis ja kogu see dieet ja dieedist väljatulemine oli üsna keeruline (eriti just see teine pool). Mul tekkisid erinevad seedeprobleemid. Toit püsis liiga kaua organismis, seedimine oli aeglane, ainevahetus samamoodi. Terve aasta olen taastunud ja taastun siiamaani. Tookord võistlusperioodil kasutasin apteegist ostetud seedeensüüme, aga siis ei süvenenud nendesse ja polnud nii teadlik. Võtsin neid vaid paar nädalat ja siis väga mingit erilist muutust tähele ei pannud. Sel suvel puutusin kokku enzymedica seedeensüümidega ja mul on ausalt väga hea meel, sest olen nendest palju kasu saanud. Hakkasin ka ise ensüümide kohta uurima ja erinevaid materjale lugema. Igal juhul toon siia punktide kaupa välja, mis muudatusi mina olen tähele pannud.

1. Pärast söögikorda kergem enesetunne ja ei mingit väsimust! See on asi mida paneb kohe tähele. Juba pärast esimest kasutamist. Toit peaks andma inimesele energiat. Kui tunned pärast söögikorda väsimust, siis suure tõenäosusega on ka Sinu organismis ensüüme vähe ja kogu energia kulub toidu seedimisele. Tihti olen ka ise tundnud toidukorra järgset väsimust, eriti teatud toiduaineid süües. Nüüd olen seda järjest vähem kogenud. Pärast söögikorda on enesetunne ikka üldiselt hea. Ka raskustunnet kõhus on järjest vähem tekkinud. Üleüldse on seedimine parem.

2. Emotsionaalselt stabiilsem. Selle üle olen ma kohe eriti tänulik. Ma ei tea kas see on seotud ensüümidega või on minu hormonaalne olukord paranenud või mõlemad koos, aga jah, olen emotsionaalselt palju stabiilsem. Piinlik küll, aga vahepeal olin tõeline stressipundar, emotsioonid kõikusid üles-alla. Ei tundnud isegi ennast vahepeal ära. Praegu tunnen, et stressi on vähem, olen palju rahulikum ja positiivsem.

3. Rohkem energiat ja jõudu. Eks päevad ei ole vennad ja ka minul on neid päevi, kus tahaks vaid kodus teki all magada. Siiski on neid päevi järjest vähem. Ma tunnen, et jaksan rohkem ja seda kogu päeva jooksul – nii tööl kui ka trennis.
Mis ma aga eriti hästi olen tähele pannud, on see, et trennijärgset lihasvalu olen järjest vähem tundnud, kuigi trennid on olnud intensiivsed. See tähendab vaid üht – lihased taastuvad paremini. Vahetult trennijärgselt on muidugi lihased valulikud ja väsinud, kuid kui varem tundsin pärast intensiivset trenni lihasvalu ülejärgmisel päeval, siis nüüd on see suhteliselt minimaalne.

4. Maitsemeeled muutunud. Minu maitsemeeled on tegelikult juba ammu muutunud. Kui hakkasin rohkem tähelepanu pöörama oma toitumisele, siis märkasin üsna ruttu, et magusad kommid muutusid minu jaoks liiga magusaks ja isusid esines järjest vähem. Nüüdseks on maitsemeeled veelgi rohkem muutunud. Millegipärast vahepeal käsi haarab selle magusa kommi või piimašokolaadi järele. Pärast ühte kommi aga juba tunnen, et seda polnud vaja. Mõnikord hakkab lausa paha, sest liiga magus on. Pigem rahuldab minu isu Kreeka jogurt marjadega. Viimasel ajal olen tähele pannud, et ka kohvi enam ei isuta nii palju kui varem. Olen alati joonud kohvi pigem maitse pärast. Varem jõin mõnikord ka päeva kohvi, aga nüüd joon küll reeglina ainult hommikuti ja seda ka tegelikult harjumusest. Mõned hommikud olen kohvi hoopis sooja taimeteega asendanud ja üldse ei tunne puudust kohvist. Maitsemeeled on muutunud ka teravamaks. Näiteks ükspäev panin tähele, et tõesti koduaia suvikõrvitsal ja paprikal on hoopis teine maitse kui poeletilt ostetud variandiga. Tunnen paremini erinevate vürtside, ürtide maitseid toitude sees. Toidud on mõnusalt maitsekad. Pitsa ja hamburgeri järgi pole enam ammu isutanud. Pigem isutabki just selle värske kraami järgi.

Tarbin seedeensüüme edasi ja jälgin oma keha, oma enesetunnet, oma isusid. Tahan näha ja tunda, millist mõju avaldavad need veelgi pikemaajalisemal kasutamisel.

Lõpetuseks tahaksin veel kõigile öelda, et varuge kannatust! Kõik muudatused ei tule üleöö ja kohe vaid pikema aja jooksul. Head ja kerget enesetunnet märkab kohe, kuid ensüümid pakuvad meile palju rohkemat! Seetõttu soovitangi kõigil see kolmekuuline väljakutse vastu võtta ja hakata oma keha rohkem jälgima/kuulama! Ja kui paned miskit tähele, jaga kogemust!

Ning kui Sul tekkis konkreetselt mulle mõni küsimus seoses minu kogemusega, siis võib julgelt minu poole pöörduda!

Soovin head!

Was this post helpful?