Selected:

Superpeptaas, 120 000 PC,…

29.00 

Superpeptaas, 120 000 PC, 80 kapslit, Natura Media

(1 ülevaade)

29.00 

Serrapeptaas lagundab ensümaatilise protsessi käigus haigeid ja surnud kudesid, kuid jätab puutumata terved ja elavad koed. Ta on ka tugev anti-inflammatoorne ehk põletikuvastane mõju ilma kahjulike kõrvalmõjudeta. Aitab vähendada trombide tekkimise riski ning ära hoida veresoonte ummistustega kaasnevaid probleeme.

  • Võitleb põletikuga
  • Lagundab haigeid ja surnud kudesid
  • Leevendab valu
  • Soodustab liigeste liikumist

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Ainult 1 laos

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Tootekood: 6417778165307 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Peptidaasid (mis kuuluvad proteaaside hulka) on hulk ensüüme, mis lagundavad valke. Ensüümi, mis lagundab valke, nimetatakse proteolüütiliseks ensüümiks.

Superpeptaas 120 000 PC peptidaasi kombinatsiooni jaoks on valitud kaks peptidaasi, mis saavutavad sarnase proteolüütilise toimemehhanismi nagu serratiopeptidaas.

Serrapeptaas – mis see on?

Serratia Peptidase (ametlik nimi) on proteolüütiline ensüüm, mis lagundab surnud ja põletikulist fibriinkudet. Seda toodab siidiliblika vastsete soolestikus elutsev bakter serratia E15. Tänapäeval toodetakse serrapeptaasi kääritamismeetodil serratiabakteri abil. Tavapärasest toidust inimorganism seda ensüümi ei saa, kuid mitmed serrapeptaasi määranud Euroopa ja USA arstid soovitavad oma patsientidele vahemerelisi toite ehk rohkesti kala ja värvilisi aedvilju.

Serrapeptaas valmistamine: 

Superpeptase 120 000 PC erineb tootmismeetodi poolest serrapeptaasist. Superpeptase peptidaasid on valmistatud Aspergillus melleus ja Aspergillus oryzae kääritamise teel, samas kui serrapeptase peptidase (serratiopeptidase) on valmistatud Serratia marcescens E15 kääritamise teel.

Mõlemad kuuluvad peptidaasidesse (proteaasid) ja on seega proteolüütilised ensüümid.

Saksa arst dr Hans Nieper avastas hämmastava ravivõime ensüümil, mida toodab siidiussi soolestikus elutsev serratiabakter.

Siidiliblikas kasutab seda ensüümi kookonist väljatulekul. See peab toimuma kiiresti, et röövlinnud ei napsaks kookonist väljuvat valmikut, kui see on kõige abitumas seisundis.
Seda ensüümi tuntakse serrapeptaasi nime all. Nimi on tuletatud ensüümi tootva bakteri nimest. Aasias ja osaliselt Euroopas on nimetatud ensüüm olnud kasutusel juba üle 25 aasta!

Kuidas see mõjub?

Serrapeptaas lagundab ensümaatilise protsessi käigus haigeid ja surnud kudesid, kuid jätab puutumata terved ja elavad koed. Tegemist on fibriinspetsiifilise protsessiga, mis lagundab ainult teatud tüüpi koevalke ning on seetõttu tõhus tsüstide, arterite seintele kogunevate kahjulike ainete ja veresoonte ummistuste vastu.

Serrapeptaasil on ka tugev anti-inflammatoorne ehk põletikuvastane mõju ilma kahjulike kõrvalmõjudeta. See ei vedelda verd nagu tavapärased põletikuravimid ja valuvaigistid, kuna selle mõju ei põhine prostaglandiini sünteesi takistamisel, vaid see peatab põletiku, hävitades põletikuliste protsesside käigus tekkivat kõrvalprodukti fibriini. Fibriin on ka veresoonte sulguse üks peasüüdlasi. Fibriini hävitamise teel aitab serrapeptaas vähendada trombide tekkimise riski ning ära hoida veresoonte ummistustega kaasnevaid probleeme ning insuldiohtu, stimuleerides samas tervete kudede loomulikku vereringet. Serrapeptaas takistab põletike teket ja levikut, mõjutamata samas organismi prostaglandiinhormoone ning kahjustamata mao ja sooletrakti limaskesta tekkeks vajalikke tähtsaid hormonaalseid protsesse. Seetõttu peetakse serrapeptaasi üheks parimaks põletikust tingitud valu leevendajaks, eriti kui tavapärased valuvaigisteid ei saa pidevalt kasutada. Serrapeptaas toimib hästi ka liigesepõletike puhul ning ühes valu ja põletiku leevendamisega parandab ka liigeste liikuvust.

Koostis: peptidaasi ensüümide kombinatsioon (proteaasid) (Jaapan), abiaine (mikrokristalne tselluloos), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Toimeaine kogus: 120 000 PC * PC = peptidaaside ensüümide aktiivsuse ühik.

1 kapsel sisaldab:  Peptidaasid  120 000 PC *

* PC = peptidaaside ensüümide aktiivsuse ühik                                                                    

Soovituslik päevane annus: 1 kaps. päevas neelata tervelt koos veega vähemalt pool tundi enne või vähemalt üks tund pärast sööki. Kapslit ei saa avada.

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Brand

Natura Media

1 arvustus tootele Superpeptaas, 120 000 PC, 80 kapslit, Natura Media

  1. Katrin (toote omanik)

    võtsin prooviks enzyme defence asemel, proteolüütikum, vaatan, proovin kuidas toimib, siis saan tagasisidet anda

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.