Selected:

PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad kogu…

16.90 

PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad kogu perele, 8ml, Nõgel

16.90 

VAID 3 KOOSTISOSA:

  • spetsiaalselt Nôgelile välja arendatud piimhappebakterite segu maailmakuulsa valmistaja Chr. Hanseni poolt
  • patenteeritud LGG™ – enim dokumenteeritud piimhappebakter
  • patenteeritud BB-12™ – enim uuritud bifidobakter
  • kliiniliselt testitud piimhappebakterite tüved
  • 1 pudel = 5 senti Lastefondile
  • alates sünnist
  • sobib ka veganitele

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Laos

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

PROBIO-TEC™ sisaldab kahte patenteeritud piimhappebakterit, enim uuritud bifidobakter BB-12™ (Bifidobacterium animalis subsp. lactis) & LGG™ (Lactobacillus rhamnosus), enim dokumenteeritud probiootikumi tüvi kogu maailmas.
Chr. Hansenil on enam kui 100 aastane kogemus probiootikumide välja töötamisest inimese mikrobioomi jaoks.
Chr. Hansen kasutab LGG™ probiootilise tüve suletud genoomi referentsjärjestuse loomiseks tipptasemel sekveneerimist. Genoomi tulemused ja järjestused on kinnitanud ja kinnitanud sõltumatu kolmas osapool. Chr. Hanseni tootmistüvi on viimase 25 aasta jooksul püsinud stabiilsena ja genoomiliselt identsena.
Ka Nôgel PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad sisaldavad just sedasama patenteeritud LGG™ 68% ulatuses. LGG™ on põhjalikult uuritud erinevates tervise valdkondades, vastsündinutel, enneaegsetel imikutel, lastel, rasedatel, täiskasvanul ja eakatel ilma ohutusprobleemideta. LGG™ tüve on kirjeldatud enam kui 250 inimuuringuid käsitlevas publikatsioonis. Labori põhised uuringud on näidanud, et LGG™ probiootilisel tüvel on kõrge sapi- ja happetaluvus, mis võib olla oluline probiootilise tüve jaoks, et see suudaks seedetraktis ellu jääda ja koloniseeruda.

32% tootest on patenteeritud BB-12™ bifidobakter, mida on kasutatud imikute rinnapiimaasendajates, jätkupiimasegudes ja fermenteeritud piimatoodetes juba aastast 1986.


PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad kogu perele, 8 ml, Nõgel
Toidulisand
8 ml pudelis on umbes 190 tilka.

Koostisosad: Päevalilleõli, piimhappebakter Lactobacillus rhamnosus (LGG™) (EU), Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12™) (EU)

Päevane soovituslik kogus:  Päevane annus 6 tilka sisaldab 1 miljard kolooniat moodustavat ühikut piimhappebaktereid (68% LGG™ ja 32% BB-12™ piimhappebakterit).

Enne kasutamist loksutada. Kõige lihtsam on manustada lusika peale.

Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Tootja: Nõgel OÜ, hello@nogelorganics.com

Brand

Nõgel