Selected:

TAKJAJUURE TÕMMIS (alkoholivaba), Nature's Answer Burdock Root, 30 ml

14.00 

TAKJAJUURE TÕMMIS (alkoholivaba), Nature’s Answer Burdock Root, 30 ml

14.00 

Takjajuure funktsioonid:

  • Vähendab seede-elundkonnas põletikulisi ja bakteriaalseid probleeme;
  • Toetab organismi mürkidest puhastumisel;
  • Mitmesuguste seedehäirete ning maksa ja kõhunäärme talitluse häirete puhul;
  • Aitab säilitada normaalset glükoosi taset veres ja aitab kaasa vere puhastumisele;
  • Parandab liigeste funktsionaalset seisundit ja liikuvust, kaitseb ja uuendab kõhrkudet;
  • Lihtsustab rasvade seedimist ja aitab alandada kolesteroolitaset.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS SISALDAB
3-6ml
Suure takjajuure (Arctium lappa) ekstrakt
998 mg – 1995 mg
Teised koostisosad: Niiskusesäilitaja glütserool, vesi

Manustamine: 1-2 ml (28-56 tilka) kolm korda päevas väikese koguse vee hulgas.

Mitte ületada päevast kogust.
Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana!
Mitte kasutada raseduse või imetamise ajal.

Säilitamine: Hoiustada kuivas, jahedas kohas. Hoida toodet lastele kättesaamatult.

Vedelad tõmmised imenduvad paremini kui tabletid ja kapslid ning nad on tugevama toimega kui tinktuurid.

Toidulisand: sisaldab suurel hulgal inuliini, lõhustudes seede-elundkonnas fruktoosideks, suurendab inuliin glükogeeni ladestumist maksas ja normaliseerib kõhunäärme insuliinieritust. Seetõttu on see väga kasulik diabeetikutele. Lisaks on inuliinil probiootilised omadused, st inuliin mõjub hästi soolestiku mikrofloorale, soodustades kasulike bakterite kasvu. Takja oksü-kaneelhapetel on mürke väljutavad, uriinieritust suurendavad ja verd puhastavad omadused. Lisaks normaliseerivad need vee ja soolade ainevahetust ning kaitsevad maksa. Takjas toetab keha loomulikku kaitsevõimet, lihtsustab rasvade seedimist ja vee eritumist neerude kaudu, parandab liigeste funktsionaalset seisundit ja liikuvust, kaitseb ja uuendab kõhrkudet, aitab säilitada normaalset glükoosi taset veres ja aitab kaasa vere puhastumisele. Parandab organismi mürkidest puhastumist, aitab kolesteroolitaset alandada, vähendab seede-elundkonnas põletikulisi ja bakteriaalseid probleeme, optimeerib seedimist ja maksa talitlust. Takjas sisalduvad aktiivsed ained vähendavad seede-elundkonnas põletikuprotsesse, kaitsevad mao ja jämesoole limaskesta ärrituse eest, parandavad maomahla eritumist, soodustavad haavandite paranemist, vähendavad valusaid maokrampe ja aitavad soolestikku vabastada. Takjas sisalduvad kibeained tugevdavad sapi eritumist ja suurendavad kõhunäärme fermentide tootmist. Tänu sellisele tervistavale toimele võib takjajuurt tarvitada mitmesuguste seedehäirete ning maksa ja kõhunäärme talitluse häirete puhul.

Nature’s Answer kirjeldab oma täiustatud botaanilise sõrmejälje tehnoloogiat (Advanced Botanical Fingerprint Technology®) järgmiselt:

“Kõikidel taimedel on unikaalsed keemilised omadused ja looduslikud mustrid, mida saab kasutada nende identifitseerimiseks (nagu inimese sõrmejäljed). Meie ettevõttesisene labor on kogunud ja säilitanud üle 800 taimeproovi, luues üle maailma ühe kõige laiaulatuslikuma geneetiliselt tõestatud taimeliigi kogu. Meie kaasaegsete laboriseadmetega tuvastatakse iga taime ainulaadne botaaniline “sõrmejälg”, mida edaspidi kasutatakse taime kvaliteedi ja puhtuse analüüsimiseks. See ainulaadne protsess taimejäljendist (Advanced Botanical Fingerprint Technology®) võimaldab meil täielikult kinnitada, et Sinu tooted sisaldavad ainult kõrgeima kvaliteediga botaanilisi koostisosi.”

Brand

Nature´s Answer

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TAKJAJUURE TÕMMIS (alkoholivaba), Nature’s Answer Burdock Root, 30 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Olulised väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü