Ensüümid on bioloogiliselt aktiivsed valgud, mis leiduvad kõikides elusrakkudes. Meie organism toodab loomulikul teel vastavalt vajadusele nii seedeensüüme kui ka metaboolseid ensüüme. Seedeensüümid muudavad meie toidu energiaks, mida organism saab kasutada erinevates bioloogilistes protsessides.

Kasutades tipptasemel retsepte, võttis Enzymedica kaubamärk 2000. aastal tootmises kasutusele segu Thera-blend™. Thera-blend™ on tõestatud protsess, mille käigus ühendatakse kokku mitmete ensüümide tüved. Thera-blend™ protsess on osutunud märksa efektiivsemaks võrreldes konkureerivate kaubamärkidega.

Enzymedica võrdluses konkurentidega

Thera-blend™-i eksklusiivne protsess, mis ühendab mitmete ensüümide tüved, tagab nende toimivuse erineval pH tasemel. Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid.  

 

3X TUGEVAM                                                                                           6X KIIREM

Kui teised ensüümid lõpetavad toimivuse, siis Enzymedica kaubamärgi ensüümid jätkavad veel tööd. Thera-blend™-i ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine. (Konkureerivad tooted lõhustasid ainult 33% sama toitu. **)

Enzymedica segu Thera-blend™ toimib kriitilise tähtsusega piirkonnas 6x kiiremini kui konkureerivad tooted, pakkudes kiiret toetust seedeprobleemidele.

**Toidu osakesi mõõtmetes 5kDa peetakse sobivaks suuruseks optimaalse imendumise jaoks.¹
¹Metcalfe, Dean D., Sampson, Hugh A., & Simon, Ronald A. (2003). Food allergy: adverse reactions to food and food additives. Malden, Massachusetts: Blackwell Science.

Ensüümide eksperdid teavad, kuidas valmistada tooteid, mis toovad kõige enam kasu teile ja teie perele!

Kvaliteetsed ensüümitooted on müügil BIOTHEKA veebipoes.

 

Was this post helpful?