Siinne “Magneesiumi määraja” on justkui väike võtmeke, mis avab sulle ukse selle eluliselt tähtsa mineraali parimate vormide maailma. Ecoshil on sulle pakkuda kolm erinevat magneesiumi vormi – igaüks neist omamoodi võtmeks teatud terviseukse avamisel. Aga millist ja mille jaoks võtta?

Kas otsid lõõgastust ja rahulikku und? Või ehk energiat ja elujõudu? Võib-olla soovid hoopis tugevdada oma luid ja lihaseid? Siin ongi sulle nüüd lühike ülevaade sellest, kuidas valida just endale sobivaim magneesiumi vorm.

Kes ja miks peaks seda üliolulist mineraali tarvitama ja millist magneesiumi vormi valida?

Magneesium on oluline mineraal, mis osaleb enam kui 300 elutähtsas ensümaatilises reaktsioonis, sh. energia tootmises, vererõhu reguleerimises ning lihaste ja närvide töös. Toetades sadu biokeemilisi protsesse – on see element eluliselt tähtis meie keha igale rakule. Eriti oluline on magneesium aga spordiga tegelevatele ja aktiivsetele inimestele, kuna toetab lihaste lõõgastumist ja taastumist pärast intensiivseid treeninguid. 

Magneesiumipuudus võib põhjustada väsimust, unehäireid, lihaskrampe ja muid terviseprobleeme, seega on igapäevase piisava magneesiumi tarbimise tagamine sinu keha jaoks ülimalt oluline.

Magneesiumi määraja-võti

Magneesiumi määraja – millal peaks millist magneesiumi võtma?

1. Magneesium PRO + Mumio – Ecosh10 juubelitoode

Ecoshi juubelitoode Magneesium PRO + Mumio toetab närvisüsteemi ja lihaste funktsioneerimist tugevdadaes samaaegselt ka immuunsüsteemi.

  • Mille jaoks? Sobib toetamaks südame tervist, lihaste tööd ja immuunsüsteemi.
  • Millal võtta? Soovituslik on võtta hommikuti 2-4 kapslit, et aidata kaasa energiatootmisele ja füüsilise heaolu parandamisele kogu päeva jooksul.
  • Kuidas erineb teistest? Sisaldab mitmeid magneesiumivorme (malaat, tauraat, tsitraat ja glütsinaat) ja adaptogeenset mumiot ning pakub seeläbi laiaulatuslikku tuge nii sinu immuunsüsteemile kui ka kogu kehale terviklikuna.

Magneesium_PRO_ja_Mumio_Magneesium-glütsinaat_Magneesium-tsitraat_Magneesium-ummalaat_Magneesium-tauraat_B6_Mangaan-Ecosh

2. Magneesium Glütsinaat

Magneesium Glütsinaat on tuntud oma kõrge biosaadavuse ja rahustava toime poolest. See vorm aitab parandada une kvaliteeti, rahustada meeli ja ärevust ning leevendab tõhusalt ka magneesiumipuuduse sümptomeid.

  • Mille jaoks? Sobib närvisüsteemi rahustamiseks, ärevuse vähendamiseks ja lihaste lõõgastamiseks ja taastumiseks.
  • Millal võtta? Soovituslik on võtta 3 kapslit õhtul enne magama jäämist, et lõõgastada närvisüsteemi ja soodustada paremat ja kvaliteetsemat und.
  • Kuidas erineb teistest? Kõrge biosaadavus ja rahustav toime on ideaalsed abimehed une kvaliteedi parandamiseks ja lihaste taastumiseks.

Magneesium-glütsinaat_Magneesium+B6-Ecosh

3. Liposoomne magneesium – UUS!

Liposoomne magneesium tagab parima imendumise ja kõrgema biosaadavuse tänu uudsele liposoomse kapseldamise tehnoloogiale.

  • Mille jaoks? Sobib kiiremaks ja tõhusamaks imendumiseks ja tundliku seedetrakti korral.
  • Millal võtta? Soovituslik on võtta 2-3 kapslit vastavalt vajadusele päeval igal ajal.
  • Kuidas erineb teistest? Kõrgem biosaadavus ja väiksem seedetrakti ärrituse risk.

Liposoomne_Magneesium-tsitraat-Ecosh

Kokkuvõtteks

Võttes Magneesium PRO-d ja Magneesium glütsinaati koos, tagad energiavarude täiendamise ja lihaste ning närvide optimaalse toimimise päeval ning keha rahunemise ja taastumise öösel.

Liposoomne magneesium pakub parimat imendumist ja on leebem kõhule, olles sobiv eriti tundliku seedetraktiga inimestele ja sportlastele, kes vajavad tõhusamat magneesiumi imendumist ja tugevamat tervist.

Kombineerides erinevad magneesiumi vormid tagad kehas pideva ja stabiilse magneesiumitaseme, mis toetab sinu igapäevast tervist ja ka sooritusvõimet.

Põhjalikum lisainfo magneesiumi kohta

Kui sulle meeldib sügavuti minna ja teada saada miks me ei pruugi saada piisavalt magneesiumi toidust, miks analüüsid kehas magneesiumipuudust ei näita ning milliseid magneesiumi vorme veel olemas on, siis vaata lisaks Ecosh TV saadet koos Ecoshi tootearendaja ja biokeemikuga või loe põhjalikumalt meie blogiartiklitest:

Kui tunned, et antud info võib toetada sinu uneprobleemide või lihaskrampidega lähedast, jaga seda blogiartiklit ka talle! Hoolime ja hoiame.

Toimetajad: Caroline Sada ja Maria-Helena Loik

Was this post helpful?

Lisa kommentaar