Selected:

OMEGA-3 KALAÕLI, WHC UnoCardio…

54.95 

Laost otsas

OMEGA-3 KALAÕLI, WHC UnoCardio 1000 + Vitamin D 1000

(3 arvustused)

54.95 

UnoCardio 1000 on USA sõltumatu testija Labdoor hinnangul parima kvaliteediga kalaõli maailmas, juba kolm järjestikust aastat on nad selle toote oma testides esimeseks asetanud. Sisaldab ainult ühes kalazelatiinist kapslis 1200 mg oomega-3, sellest 675 mg EPA-d ja 460 mg DHA-d, lisaks 1000 IU vitamin D3. Valmistatud taastuvatest ja ohustamata väikese kala liikidest, kontsentreeritud külmtöötlemise abil kõrge puhtuse ja eriti kõrge 95% kontsentratsioonini. UnoCardio 1000 peetakse oomega-3 kalaõli kuldstandardiks.

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Laost otsas

Tootekood: 21WH0001 Kategooriad: ,
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS SISALDAB
1 kapsel
Kontsentreeritud kalaõli
1280 mg
Oomega-3 rasvhapped (triglütseriididena)
1200 mg
EPA ( eikosapentaeenhape )
675 mg
DHA (dokosaheksaeenhape)
460 mg
Muud oomega-3 rasvhapped
65 mg
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)
25 μg (1000 IU, 250% NRV)

Koostisosad: Kalaõli kontsentraat r-triglütseriididena, valmistatud sertifitseeritud jätkusuutiku kalapüügi abil püütud ooekanikalast: sardiin, skumbria, heeringas ja anshoovises, püütud Peruu ja Tshiili vetest, kalazelatiin, humektant: glütserool, looduslik apelsinimaitse, antioksüdant: tasakaalustatud segu rosmariinist ja tokoferoolirikkast ekstraktist, kolekaltsiferool. 

Tarvitamine: Võtta üks kapsel päevas koos toiduga või vastvalt terapeudi juhistele, kuid mitte enam kui kolm kapslit päevas.

Soovitav võtta koos rasvase toiduga nagu oliiviõli sisaldav toit, jogurt või muu rasva sisaldav toit. 

Täiskasvanu päevane doos ei tohi ületada 5 grammi.

Juhul kui teil on maksapuudulikkus või kasutate antikoagulante (verd vedeldavad ravimid) nagu näiteks varfariin või hepariin, siis tuleb kindlasti enne toidulisandi tarvitamist konsulteerida arstiga.

ALLERGEENID: Ärge kasutage toidulisandit, kui olete allergiline kala suhtes

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada mitmekülgse toitumise asendajana!

***

UnoCardio 1000 + Vitamiin D1000 on eriti kõrge 95% oomega-3 rasvhapete kontsentratsiooniga ja sisaldab lisaks päikesevitamiini D3. Üks kapsel sisaldab 1200mg oomega-3 kalaõli,  millest EPA 675 mg ja DHA 460 mg ja lisaks 1000 IU vitamiini D3.  EPA ja DHA on hästi omastatavate r-triglütseriidide vormis, kapsli kest on tehtud kalazelatiinist. 60 kapslit. Kapslitesse pakendamine annab õlile parema kaitstuse oksüdatsiooni eest võrreldes pudelisse pakitud õlidega, millised hakkavad oksüdeeruma hapnikuga kokkupuutel pudeli avamise hetkest alates.
Kolmel viimasel aastal järjest on USA tarbijainfo portaal Labdoor, mis ise kõiki tooteid sõltumatutes laborites analüüsida laseb, hinnanud UnoCardio 1000 parima kvaliteediga kalaõli tooteks. IFOS (International Fish Oil Standards Program), mis on sõltumatu Kanada organisatsioon, annab UnoCardio 1000 hinnanguks viis tärni. Nad kontrollivad regulaarselt oma analüüsides iga tootepartii puhtust, kontsentratsiooni ja saasteainete puudumist ( näiteks raskemetallid, dioksiinid ja PCB’d ). Kõrget puhtust aitab saavutada puhas tooraine, sest kasutatakse ainult väikest kala, mis kasvab kiirelt, on toiduahelas allpool ja ei akumuleeri seetõttu raskemetalle ja toksiine nii, nagu seda teevad tuunikala, lõhe ja tursk. Seetõttu on hea kvaliteediga kalaõli puhul saasteainete risk äärmiselt väikene.
UnoCardio 1000 sisaldab EPA’d ja DHA’d väga kõrgelt kontsentreeritud r-triglütseriididena mis on ka kalades enamasti esinev looduslik vorm ja on mitmete uuringute kohaselt oluliselt paremini omastatavad võrreldes etüülestritega, mis on paljude tootjate poolt kasutatav omega-3 kalaõli töödeldud vorm. Unocardio 1000 on oluliselt kõrgema  EPA ja DHA kontsentratsiooniga  ( üle 95% ), kui valdav enamus maailmas müüdavaid kalaõli tooteid ( enamus vaid 45-65% kontsentreeritud ), seega sisaldab UnoCardio 1000 palju vähem muid soovimatuid aineid ( oomega-6, muud rasvad jms ).  

 • Külm ja keskkonnasõbralik tootmisprotsess
 • Optimaalne imenduvus triglütseriidide vormina
 • Sertifitseeritud jätkusuutlik kalapüük, ohustamata väikesed kalaliigid Peruu ja Tshiili vetest.
 • Ei sisalda värvaineid, täiteaineid, sideaineid, loomset zhelatiini ( sobib kala-taimetoitlastele )
 • Ei lõhna kala järele
 • Ei tekita rõhitsusi
 • Lisatud naturaalset apelsini maitset
 • Gluteeni ja laktoosivaba

Brand

WHC

WHC Labs on unikaalne kaubamärk - nad toodavad kõrge puhtuse ja kvaliteediga oomega-3 kalaõli keskkonnasõbralikul meetodil. Kõik WHC kalaõli tooted on IFOS poolt 5 tärni vääriliseks hinnatud ja USA tarbijainfo portaal Labdoor hindab neid kvaliteedilt N°1 kohale. Need erilised toidulisandid on loodud ühe selge eesmärgiga: pakkuda kõige kõrgemat võimalikku kvaliteeti ja ohutust, sõltumatult kontrollitud farmatseutilist kvaliteeditaset ja selle kõige tulemusel kõige kõrgemat oomega-3 rasvhapete kontsentratsiooni. Tooted on optimaalse koostisega ja valmistatud rangeid keskkonnastandardeid järgides.

3 arvustust tootele OMEGA-3 KALAÕLI, WHC UnoCardio 1000 + Vitamin D 1000

 1. Tiiu (toote omanik)

  Tellisin toote Juukseakadeemia soovituse põhjal. Sain oma probleemile lahenduse. Aitähh !

 2. Kita Uppin (toote omanik)

  Valisin selle õli soovituse peale. Ja ma olen väga rahul. Soovitan teistele ka

 3. Reet (toote omanik)

  Tellisin toote kardioloogi soovitusel. Tunnen, et toidulisand on tõhus abiline südame töös. Lugupidamisega Reet Lepik.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.