Selected:

Raamat "D-vitamiini revolutsioon", autor…

7.00 

Raamat “D-vitamiini revolutsioon”, autor Soram Khalsa, M.D.

(1 ülevaade)

7.00 

Seda pretensioonika pealkirjaga raamatut lugedes võite tabada end tihti mõtlemas: „Kui kahju, miks ma seda varem ei teadnud?“ Näiteks seda, et D-vitamiini taseme optimeerimine võib vähendada rinnavähki haigestumise ohtu kuni 50% võrra. Või et piisav D-vitamiini tase varajases lapsepõlves annab head võimalused vältida I tüübi diabeedi tekkimist. Seda kinnitavad arvukad uuringu, mis viimase kümnendi jooksul on läbi viidud. „D-vitamiini revolutsioon“ toob lugejani kümnete põhjalike teaduslike uuringute tulemused, mis kõik kinnitavad üht – D-vitamiin on hämmastav aine, mille vaegust saab seostada tervelt 17 eri vähivormiga, aga ka teiste haigustega, nagu multiple sklerosise, astma, diabeedi, isegi tavalise gripiga, samuti depressiooni, autismi ja veel paljude muudega. „D-vitamiini revolutsioon“ on eluliselt vajalik raamat just eestimaalaste jaoks, sest saame päikesevitamiini sellest kõige loomulikumast allikast liiga vähe.

Dr Khalsa on sisearst, üks paljudest, kes kasutab oma patsientide tervise parandamisel D-vitamiini jõudu. Oma raamatus D-vitamiini revolutsioon annab ta ülevaate D-vitamiini:
kasutamise ja uurimise ajaloost, võimalustest, ülesannetest meie kehas, seostest erinevate haigustega, taseme mõõtmisest ja kasutamisest konkreetsete haiguste vältimiseks ja raviks.

Lehekülgi: 200

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Ainult 1 laos

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Tootekood: 108984 Kategooria:

1 arvustus tootele Raamat “D-vitamiini revolutsioon”, autor Soram Khalsa, M.D.

  1. Mari (toote omanik)

    Huvitav raamat, palju vajalikke teadmisi.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.