Selected:

Nature´s Answer Hawthorn Berries, Viirpuu tõmmis

13.00 

Nature´s Answer Hawthorn Berries, Viirpuu tõmmis

13.00 

Käsitsi toodetud viirpuu marjade, lehtede ja õite tõmmis, 30 ml.
(Alkoholisisaldus 12-15%)

Viirpuu ekstrakt on toeks, kui inimene on stressis, närviline, unetu, kui tal on peavalu, südamehäired, veresoonespasmid, kõrgenenud vererõhk, suurenenud kolesterool veres, unetus, kilpnäärme üleproduktsioon ja naistel üleminekuea vaevused.

Viirpuu viljad ja õied laiendavad aju ja südame veresooni, parandavad elundite varustatust hapniku ja toitainetega. Uuringud on näidanud, et viirpuus sisalduvad glükosiidid mõjutavad rasvade ja kolesterooli ainevahetust ning aeglustavad skleroosi teket.

Viirpuu preparaadid on vähetoksilised, neid võib tarvitada pika aja vältel. 

Soovitatakse tarvitada enne sööki.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Laos

Add to Wishlist
Tootekood: 18AF84 Kategooria:

Kirjeldus

Viirpuu õitest, lehtedest ja viljadest on eraldatud 17 flavonoidi, trimetüülderivaate, katehiine, triterpeensaponiine, histamiini, atsetüülkoliini, koliini. Viljad sisaldavad lisaks loetletuile veel süsivesikuid, orgaanilisi happeid, vitamiine ja raviainet flobafeeni, lehed aga mõruainet krategiini.

Viirpuus leiduvad flavonoid- ja terpeenühendid laiendavad valikuliselt südame ja aju veresooni, parandades sellega nende elundite varustatust hapnikuga. Vererõhku langetav efekt on kohati tugevam kui selleks kasutataval sünteetilisel ravimil teofülliinil.
Et viirpuupreparaadil puudub negatiivne kõrvaltoime, võib teda tarvitada aasta ringi (infarkti läbi elanud inimesed ja lapsed kaasa arvatud). Viirpuu ekstrakt aitab taastada närvisüsteemi tasakaalu, parandab maksa tegevust, soodustades liigse kolesterooli eemaldamist.

Brand

Nature´s Answer

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nature´s Answer Hawthorn Berries, Viirpuu tõmmis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü
×

Ostukorv