Selected:

Nature's Answer B-complex Vitamins, B-vitamiinide Kompleks 240 ml

17.00 

Nature’s Answer B-complex Vitamins, B-vitamiinide Kompleks 240 ml

17.00 

B-vitamiinide kompleks aitab kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Nature’s Answer vedel B-vitamiini kompleks on kiirelt imenduv ja vitamiinikompleksi toime saab seega avalduda organismis kiiremini.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Ainult 1 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

B-vitamiinide kompleks aitab kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

B-VITAMIIN ja teisi vitamiinid on inimesele vajalikud igapäevaselt ellujäämiseks ja arenemiseks. B-rühma vitamiinid on elu ja tervise seisukohast äärmiselt olulised, ja seda peamiselt närvisüsteemi, aju ja kardiovaskulaarse süsteemi jaoks. Tähtis on just nende piisav kättesaamine, sest neil on otsene mõju meie südamele, meeleolule, jõudlusele, kehakaalule ja isegi seedimisele.  B-vitamiinid on elutähtsad energia tootmisel ja tervete punaste vereliblede moodustamisel ning funktsioneerimisel.  Nad ei anna küll otseselt energiat, aga nad aitavad kehal efektiivselt kasutada kütusena süsivesikuid, rasvu ja proteiine, mis läbi  seedimise ja imendumise muudetakse raku mitokondrites energiaks. B-vitamiine saadakse peamiselt toiduga,  nad on veeslahustuvad, kiirelt organismi imenduvad, kuid mida ei talletata organisimis pikalt (erinevalt rasvlahustuvatest vitamiinidest nagu  A, D, E ja K vitamiinid). Ainsateks eranditeks on vitamiin B-12 ja folaat, mida säilitatakse maksas.

Nature’s Answer vedel B-vitamiini kompleks on kiirelt imenduv ja vitamiinikompleksi toime saab seega avalduda organismis kiiremini.

Soovitatav tarvitada hommikul peale sööki 15ml (1 spl).

Brand

Nature´s Answer

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nature’s Answer B-complex Vitamins, B-vitamiinide Kompleks 240 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü
×

Ostukorv