Selected:

DR.OHHIRA® PREBIOOTILINE PASTA, 30 kotikest x 2,5g

60.00  57.00 

Allahindlus!

DR.OHHIRA® PREBIOOTILINE PASTA, 30 kotikest x 2,5g

(1 ülevaade)

60.00  57.00 

Dr. Ohhira OM-X pasta on ülim fermenteeritud prebootiline toidulisand, millega toita meie seedekulgas asuvaid kasulikke baktereid (galakto- ja fruktooligosahhariide prebiootikumid, 18 aminohapet, 10 vitamiini, 8 mineraali ja 4 orgaanilist hapet).

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Ainult 2 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Dr. Ohhira prebiootiline pasta on toodetud samal viisil kui 5-aasta pikkuse kääritamisprotsessiga Dr. Ohhira probiootikumid. Tegelikult on nad vägagi sarnased Dr. Ohhira OM-X probiootikumidega – erinevaks teeb nad see, et elusate piimhappebakteri asemel on prebiootilise pasta sees hoopis surnud piimhappebakterid. Selleks, et pasta  kotikestesse ilma nende lõhkemiseta pakendada, peab fermenteerimisprotsessi peatama. Fermenteerimise lõpetamiseks kasutatakse kuumutamist, mis tapab elusad piimhappebakterid.

Hea uudis on see, et piimhappebakter Enterococcus faecalis TH10 stimuleerib ka surnult makrofaage ja tugevdab immunsüsteemi. Seda näitavad ka tootjate poolt tehtud vitro uuringud.

Dr. Ohhira OM-X pasta on ideaalne kõigile, kellel on raskusi OM-X kapslite neelamisega (nt vanemad inimesed, lapsed jne). OM-X pastat võib võtta ka ilma eelneva söögikorrata.

OM-X® PASTA 

OM-X® pasta tasakaalustab keha õrna mikrofloorat, tugevdab immuunsüsteemi ja toetab tervet soolestikku.  On tõestatud, et need kasulikud bakterid kleepuvad käärsoolde, kõrvaldavad seedimise käigus tekkinud toksilised kõrvalproduktid, toetavad seedetrakti limaskesta (vajalik toitainete imendumiseks) ja säilitavad jämesooles orgaanilisi happeid saavutades optimaalse pH taseme.

OM-X® pasta puhul on tegu patendeeritud seguga, mis koosneb 12st piimhappebakteri tüvest ja 65st looduslikult kasvavast taimest nagu näiteks ravimtaimed, puuviljad, köögiviljad, seened ja merevetikad. Antud koostisosad  kääritatakse looduslikul temperatuuril viis aastat.

OM-X® pastale on lisatud monosahhariid, galaktoos ja oligofruktoosi, et toota 100% naturaalseid probiootilisi tooteid!

  • 100% naturaalne, vaba säilitusainetest, kunstlikest lisaainetest ja värvainetest;
  • Täiesti vaba keemilistest väetistest, pestitsiididest ja herbitsiididest;
  • 100% piimatootevaba, GMO-vaba, sobilik allergikutele ja taimetoitlastele;
  • Stabiilne toode – sobib säilitamiseks toatemperatuuril;
  • Sobilik lastele, rasedatele ja imetavatele emadele. Samuti vanematele inimestele.

Lisainfo

Kaal 0.09 kg

Brand

DR.OHHIRA®

Dr.OHHIRA® toidulisandid Nüüdisaja elustiil on inimorganismile koormav. Me oleme avastanud kogu keha toetavate toidulisandite sarja Jaapanist, mis taastab sinu keha tervisliku tasakaalu.Dr.OHHIRA® toidulisandite imeline probiootikumide ja prebiootikumide segu on dr Iichiroh Ohhira enam kui kümne aasta pikkuse töö tulemus. Dr Ohhira toetub oma varasema uurimistöö tulemustele, et välja töötada uusi kogu keha tervist kaitsvaid tooteid. Auhinnatud Originaal retsept (3-aastane retsept) jaProfessionaalne retsept (5-aastane retsept) sisaldavad köögiviljaekstrakte, seeni, valitud ürte, puuvilju ja vetikaid, mis on kõik looduslikult kolme kuni viie aasta jooksul fermenteeritud, et välja tuua nende seedimist ja immuunsüsteemi tugevdavad omadused. Valmistatud käsitsi Jaapanis, austusega looduse vastu ja aukartusega teaduse ees.

1 arvustus tootele DR.OHHIRA® PREBIOOTILINE PASTA, 30 kotikest x 2,5g

  1. Marje Saar (toote omanik)

    suurepärane toode

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü