Angelika Somelar

Loodus- ja nõelraviterapeut

Angelika ühendab endas tervisenõustamise, loodusravi, hiina meditsiini akupunktuuri, pärimusmeditsiini koolitused ning ECOSH’i väetoidulisandite tootearenduse.

Tänaseks on Angelika tegelenud inimeste nõustamisega pea 30 aastat ja koolitanud pärimusmeditsiini ja ravimtaimehuvilisi üle 20 aasta.

Angelika on omandanud tervisealaseid teadmisi nii Eestis kui välismaal ja pühendunud ligi aastakümne traditsioonilise Hiina meditsiini õpingutele ja praktikatele ning lõpetanud Eesti Neijingi Kooli.

Tegusa inimesena mahub Angelika päevadesse töö Ecosh’i vitamiinide ja toidulisandite retseptide väljatöötajana tootearenduses. Nii saavad loodusravi ja ravimtaimealased teadmised ühendatud toiduohutuse ja rahvusvahelise ISO-standardi nõuetega Ecosh’i tootmises. Seega on ainulaadne võimalus saada konsultatsiooni ja nõu toidulisandite tarvitamise kohta otse nende väljatöötajalt eneselt.

Loodus- ja pärimusmeditsiini ning taimede maailma puudutavaid koolitused on Angelika juhendamisel alati nõutud ja oodatud. Tema teadmisi vahendab kurustena ka Alar Krautmani Terviseakadeemia pärimusmeditsiini eriala.

Angelika kogemustepagasis on hindamatud teadmised ka isiklikust tervenemisprotsessist ning igapäeva toimetulekut hõlbustavad teadlikud tegevused. Seeläbi on võimalik leida ühendus igaühe isikliku terviseteema väljakutsega ning enamasti leitakse koos ka toetaja taimemaailmast.

Angelika energia olla hõivatud nii paljude erinevate teemadega, mis kõik on samaaegselt seotud tervise ja loodusraviga, muudavad ta eriti mitmekülgseks nõustajaks. Väga raske on leida tervisevaldkonnas ja taimeravis teemat, millega tal pole varasemat kokkupuudet. See on ka selgitus Angelika võimele leida vastuseid igaühe kõige isiklikematele küsimustele.

SAGEDASEMAD TERVISETEEMAD NÕUSTAMISEL:
* haiguste ennetamine, tervise toetamine ja immuunsuse tugevdamine
* tupikseis krooniliste tervisehädadega, soov muutusteks
* stress, ärevus, ärrituvus, depressioon, kurnatus
* liigesevalud
* leevendus kasvajate ravi kõrvaltoimetele
* toetus keemia- ja kiiritusravi kõrvaltoimetega paremaks hakkamasaamiseks
* unehäired
* seedeprobleemid: krooniline kõhulahtisus/kõhukinnisus
* kroonilised põletikud
Jne

KONSULTATSIOONI TULEMUSLIKKUSEKS:
– Aega kokku leppides lisa võimalusel selgitusse ka peamine vastuvõtule tuleku põhjus.
– Visiidiks pane enda jaoks kirja kaebused, probleemi olemus, kestus ja olulised faktid.
– Loetle põetud haigused, kaasuvad haigused ja kahjulikud harjumused. Samuti lähedastes pereliikmete haigused või harjumused, mis võivad Sinu tervist mõjutada.
– Konsultatsioonile tule eelnevalt 2 tundi söömata. Joo gaseerimata puhast vett.

Konsultatsiooni käigus selgitame välja Sinu tervisliku seisundi olulisemad näitajad, et vajadusel jõuda probleemide juurpõhjusteni. Terapeut koostab personaalse toidulisandite, taimede jt loodusandide ja toitumise soovitused, vajadusel soovitused edasisteks uuringuteks ja analüüsideks (Synlab, perearst).

VISIIT VÕI VIRTUAALNÕUSTAMINE
Vastavalt soovile on võimalik tulla vastuvõtule Tallinnasse või Riisiperre või kokkuleppida virtuaalne nõustamine sõltumata asukohast.

BRONEERI AEG VASTUVÕTULE

E-R kell 10-18