Seedeensüümid on Biotheka veebipoes ja esinduspoes saadaval!

Meil on heameel tutvustada uut toodet Digest Basic™, mis sisaldab laia valikut taimseid ensüüme seedimise kergendamiseks ja ensüümipuuduse leevendamiseks.

Organismil on toidu seedimiseks vaja erinevaid ensüüme, et toimuks toitainete lõhustamine ja omastamine. Mida paremini toit seedub, seda rohkem toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid on kehas kättesaadavad ning kõrgem energiatase. Tänapäeval tarbime sageli toitu, mis ei sisalda piisavalt aktiivseid ensüüme, näiteks kuumutatud või töödeldud toidud. Lisaks ebatervislikule toitumisele võib ensüümide puudust tekitada stress, vähene liikumine, ülesöömine, ravimid, suitsetamine ja alkoholi tarvitamine.

Seedeensüüme soovitatakse kasutada järgmiste juhtudel:

  • Une ja väsimuse tekkimine peale sööki;
  • Aeglane seedimine (ülekaal);
  • Seedehäired – gaasid, puhitus ja raskustunne pärast söömist;
  • Töödeldud ja kuumutatud toidu tarbimine (ensüümid hävivad juba 48°C juures);
  • Toidutalumatus – nt gluteeni, laktoosi ja kaseiini talumatus;
  • Ühekülgne dieet ja vähene värske taimse toidu osakaal;
  • Soolestiku probleemid, mille tõttu toitainete lõhustumine ja omastamine on takistatud.

Digest Basic™ puhul kasutatakse Enzymedica® ainulaadset Thera-blendTM protsessi, mis ühendab mitmete ensüümide tüved ja tagab nende toimivuse erineval pH tasemel. Thera-blendTM ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid.

Digest Basic™ kapslid on väga väikesed, lihtsalt neelatavad ja ei sisalda tarbetuid lisaaineid. Toeta oma seedimist loomulikul moel!

Enzymedica seedeensüümid ja Ecoshi ECOZYM Seedeensüümid on müügil Loodusraviapteegi BIOTHEKA veebipoes ja Kadaka tee 4, Tallinn esinduspoes.

Was this post helpful?