Selected:

ZenCleanz FORGIVE (maksapuhastus)

239.00 

Laost otsas

ZenCleanz FORGIVE (maksapuhastus)

239.00 

Ühepäevane maksapuhastus kuur toetab maksa tööd ja soodustab toksiinide väljutamist. Ensüümid soodustavad soolestiku puhastumist jääkainetest. Ensüümid aitavad lõhustada kolesterooli ja vähendada selle sisaldust vereseerumis. Kuuri tulemusena taastub keha energia.

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tallinna piires toob Biotheka kuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Laost otsas

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

Maksapuhastus – milliste kriteeriumide järgi valida sobivaimat ?

Maksapuhastus on organismi seisukohalt oluline, sest just maks tegeleb toidust saadavate mürkide töötlemise ja lagundamisega. Kuid kõik turl saadavad maksapuhastustooted pole ühtemoodi head. Toome välja kriteeriumid, mille järgi endale sobivaim valida.

1. KUI KAUA KESTAB MAKSAPUHASTUS?

Paljud võtavad terve nädala, vahel isegi paar nädalat ning selle aja jooksul tuleb tarbida erinevaid tablette, süüa vähem, teha vee- ja mahlapäevasid jne. Selline pikem periood paneb proovile ka kõige sihikindlama inimese. Aga kui saaks sama või isegi tõhusama tulemuse kõigest ühepäevase puhastusega?

ZenCleanzi maksapuhastus vaid ühe päeva kestabki! Selle ühe päeva te kindlasti leiate, pealegi on see palju lihtsam kui püüda pidevalt meeles pidada tablettide, vitamiinide ja teede tarvitamist. Tänu kontsentreeritusele on ZenCleanzi puhastuskuur oluliselt tulemuslikum, enesetunne parem ning tavapärane elurütm pole nii häiritud.

2. KUI TÕHUS SEE ON?

Kas maksapuhastus teeb lihtsalt kõhu lahti või puhastab sügavuti? Mõned maksa-puhastused võivad lüüa kõhu lahti või soodustada sagedast urineerimist, kuid pelgalt need kaks asja maksa ei puhasta. ZenCleanzi maksapuhastuse tõhusust näed aga oma silmaga. On tavapärane, et puhastuskuuri käigus hakkab väljuma mineraali- ja liivatükikesi, võib-olla juba ka kivilaadseid moodustusi, mis on sapikivide algeks. Kõhulahtisus ning kerge soolepuhastus on siin pigem lisaks kui põhimõjuks.

3. KAS ON USALDUSVÄÄRNE?

Kas maksapuhastuse on ka arstid heaks kiitnud või on see kokku pandud vaid ühe vaate esindaja seisukohast? ZenCleanzi maksapuhastus on loodud hiina ja lääne meditsiini arstide koostöös. Taiwanis väljatöötatud toodet on analüüsinud nii ühe kui ka teise meditsiinisuuna esindajad ning tänu sellele on see erakordselt tõhus, usaldusväärne ja võimas.

4. KUI MUGAV ON PROGRAMMI JÄRGIDA?

ZenCleanzi maksapuhastust on mugav kasutada – teil on vaja ainult vett ja puhastuskomplekti. Soovitame maksapuhastust kindlasti teha rahulikus koduses õhustikus. Samal ajal saate mõnusalt lugeda raamatut, vaadata filme või käia jalutamas. Kogu ühepäevane programm on lihtsalt üles ehitatud ja arusaadavalt lahti seletatud.

5. MIS MAITSEGA PREPARAADID ON?

Kas maksapuhastustooted maitsevad hästi või tekitavad vastumeelsust? Kes vähegi on erinevaid puhastusi teinud, see teab, et preparaatide maitse võib tohutult erineda. Hea ja meeldiv maitse muudab kogu puhastusprogrammi oluliselt mugavamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. ZenCleanzi ensüümijoogid on hea maitsega, mahedad ja pigem natuke magusamapoolsed.

6. KAS PEAD END NÄLJUTAMA?

Erinevad organismi-, sh maksapuhastused seostuvad sageli näljatunde ja ebamugavusega. Tõepoolest, kui peate mitu päeva eritoidul olema ning tarbima tavapärasest väga erinevat toitu, võib näljatunne tekkida ruttu. Proovige maksapuhastust, mis ei tekita näljatunnet! Psühholoogiliselt on sedasi palju kergem. ZenCleanzi maksapuhastus on üles ehitatud nii, et päeva jooksul tarbite rohkelt vedelikku ja ensüümisegusid ega koge nälja- ja ebamugavustunnet.

7. KAS SEE ON LOODUSLIK JA PUHAS?

Tõenäoliselt ei taha te enda organismi puhastada töödeldud ja pestitsiidide suhtes mitte testitud preparaatidega. ZenCleanzi maksapuhastus on üdini looduslik, sisaldades kümneid erinevaid puu- ja aedviljadest eraldatud kiudaineid ja ensüüme.

Kõik ZenCleanzi tooted on testitud erinevate pestitsiidide ja raskemetallide suhtes ning need on puhtad, ohutud ja turvalised!

Brand

ZenCleanz

Cleansify ZenCleanz tooted aitavad Sul end tervendada organite puhastumise abil,  tugevdades Sinu keha võimet ise puhastuda ning muuta organite tegevust tõhusamaks. Tooted pärinevad Taiwanist, kus puhastuskuuride kokkupanekul osalevad nii lääne kui ka hiina meditsiini arstid. Zencleanzi ensüüme fermenteeritakse olenevalt tootest 2–3 aastat. See tähendab, et ensüümide kontsentratsioon on toodetes suur, mis teeb neist head organismi tervenemise toetajad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.