Selected:

Seedriõli astelpajuga, 100 ml,…

29.08 

Laost otsas

Seedriõli astelpajuga, 100 ml, Siberi Seeder

29.08 

Astelpaju ekstraktiga rikastatud seedriõli on väga rikkalik 100% looduslik toidulisand. Astelpajuga rikastatud seedriõli on antioksüdantsete omadustega. Õli toetab maksa ka tööd. Siberi seeder sümboliseerib tugevust, pikaealisust, tervist ja vastupidavust. Looduslikult kasvab seedreid Venemaa paljudes piirkondades. Siberi seedri väärtuslikemaks osaks on selle viljad – pähklid, millest saadakse õli. Vene rahvameditsiinist tuntud siberi seedriõli on rasvhappelise koostisega ja sisaldab bioaktiivsed rasvalahustavaid aineid.

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tasuta Biotheka kuller Tallinna piires alates 50€ tellimusest

Laost otsas

Tootekood: 4607147770368 Kategooriad: , ,
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

Astelpaju viljades ja okste koores leidub serotoniini, millel on suur osa närvisüsteemi normaalses toimimises. Astelpaju on erinevate maade rahvameditsiinis iidsetest aegadest peale kasutatud ravimtaimena. Selle väärtuslikuks omaduseks on võime haigusjärgselt jõudu taastada. Astelpajumahla, -tinktuuri või lehtedest valmistatud tõmmisega pestakse erinevaid haavu.
Seedriõli sisaldab paljusid inimorganismile kasulikke aineid: küllastumata rasvhappeid, valke, A-, B-, E-, D-, ja F-grupi vitamiine, 14 aminohapet, 19 mikroelementi.

 

Seedriõli astelpajuga

Toidulisand
Netokogus 100ml
Koostis: 100% naturaalne seedriõli rikastatud astelpaju ekstraktiga.

Kasutamisjuhised: Seespidiselt profülaktilisel eesmärgil on soovitatav toidulisandit kasutada 1 tl 30-60 minutit enne söömist, 2-3 korda päevas, 40-60 päeva jooksul.
Välispidiselt Siberi seedriõli kasutamine massaaži- või saunaõlina muudab naha nooremaks, pingutab seda ning lisab elastsust.
Enne kasutamist loksutada.

Mitte kasutada mitmekesise toitumise asemel.

Tähelepanu!
Kõiki seedriõlisid, välja arvatud seedrivaiguga rikastatud seedriõli, võib kasutada lisandina salatites ja küpsetistes.

Vastunäidustused: 
Seedriõli, kui looduslikul toote kasutamisel ei ole esinenud vastunäidustusi toiduainena, ravi- ega profülaktilisel eesmärgil.
Vastunäidustused võivad esineda ainult õli individuaalse mittetaluvuse korral, vajadusel konsulteerige oma arsti või toitumisspetsialistiga.

Säilitamine:
Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Säilitamine: Õli hoida jahedas ja pimedas kohas.  Säilivusaeg 12 kuud.
Avatud pudelit on soovitav hoida külmikus 2 …. 20 °C.

Tootja: Megre Inc, Novosibirsk, Venemaa  www.vmerge.com

Brand

Siberi Seeder