Selected:

Nature's Answer Vitamin B-12 60 ml

19.99 

Nature’s Answer Vitamin B-12 60 ml

19.99 

B12 vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele.
B12 vitamiin on oluline verepunaliblede moodustumiseks ning lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Nature’s Answer vedel B12 vitamiin on kiirelt imenduv, kuna sisaldab taimede segu, mis tõhustavad toitainete viimist organismi. Vedel B12 vitamiin imendub kiiremini kui tabletid, kapslid või pehmed geelkapslid.   Kiire imendumine on oluline kuna B12 vitamiin on veeslahustuv ja seega ei talletata seda kehas.

 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Vitamiin B12

B12 vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele.
B12 vitamiin on oluline verepunaliblede moodustumiseks ning lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Nature’s Answer vedel B12 vitamiin on kiirelt imenduv, kuna sisaldab taimede segu, mis tõhustavad toitainete viimist organismi. Vedel B12 vitamiin imendub kiiremini kui tabletid, kapslid või pehmed geelkapslid.   Kiire imendumine on oluline kuna B12 vitamiin on veeslahustuv ja seega ei talletata seda kehas.

Peamiselt on seda vitamiini vaja aminohapete normaalseks ainevahetuseks; erinevate aneemiate ennetamiseks ja närvikoe normaalseks arenemiseks. Vitamiini B12 puuduse kliinilised sümptomid kujunevad üldiselt välja alles pärast mitmeid aastaid kestnud puudulikku tarbimist toiduga või vähenenud imendumist. Vitamiiniga B12 adekvaatne varustatus on äärmiselt oluline vereloomeks ja neuroloogilisteks funktsioonideks.

Toiduga tarbimisest põhjustatud puudust võib täheldada üksnes täiskasvanutel, kes on olnud mitu aastat veganid ning ei ole tarvitanud vitamiini B12 toidulisandeid ega vitamiiniga B12 rikastatud toitu, või ka neist perekondadest pärit imikutel ja lastel, kus mainitud toidu tarbimise mustrit järgitakse.

Nature’s Answer vedel B12 vitamiin on meeldiva maitsega, mis teeb manustamise lihtsamaks.

 

Brand

Nature´s Answer

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nature’s Answer Vitamin B-12 60 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü
×

Ostukorv