Selected:

KOMPLEKT: ZenCleanz ONE Detox…

274.00 

KOMPLEKT: ZenCleanz ONE Detox + Ecosh KEHAPUHASTUS Detox

274.00 

SUUREPÄRANE TOOTEKOMBO JA MEGAHEA
ORGANISMI KEVADPUHASTUSE ERIPAKKUMINE!

ZenCleanz One organismipuhastus aitab tõhusalt puhastada 1 päevaga kogu sinu seedekulgla (sealhulgas söögitoru, magu, peensool, käärsool) sinna kogunenud jääkidest. Puhastuskuur loob suurepärase aluse, millele rajada tervislik eluviis ning teha paremad toitumisvalikud.
ZenCleanz One organismipuhastus toode koosneb 100% orgaanilistest ensüümidest ja kiudainetest, mis sisaldavad väga palju erinevaid köögi- ja puuvilju, seeni, maitsetaimi, vetikaid ning piimhappebaktereid, mida on 3 aastat fermenteeritud.

 

Ecosh Kehapuhastus Detox (500g taimset pulbrit) – 7 organismi puhastava taimega kompleks aitab keha puhastada toksiinidest, toita keha väärtuslike toitainetega, ennetada tervisehäireid ning toetada immuun- ja teiste oluliste organsüsteemide tööd.

Tootes sisalduvad Atlandi punavetikas, spirulina, võilill, maarjaohakas , takjajuur, mustikas ja odraoras seovad endaga toksiine, viies neid kehast välja ja samal ajal jättes organismi väärtuslikke rakke toitvaid toitaineid.

Puhasta sel kevadel oma seedekulgla ladestunud jääkidest  ja kogu organism toksiinidest! 

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tasuta Biotheka kuller Tallinna piires alates 50€ tellimusest

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

ZENCLEANZ ONE organismipuhastuse tulemusel paraneb seedeprotsess ning toitained ja vitamiinid saavad efektiivsemalt imenduda. Ensüümid aitavad aktiveerida ainevahetust, lagundavad soolte külge jäänud mustust. Kiudained omakorda “harjavad” sooleseina ning aitavad viia mustuse- ja jääkained soolestikust välja ehk toimub organismi mehaaniline puhastus. Samal ajal toidavad ensüümid seedekulglat kasulike bakteritega. Puhastus toimub loomuliku seedimise protsessina. Selline looduslik koostöö tagab efektiivse tulemuse.

Organismipuhastus taaskäivitab Sinu seedimise! 

Selleks, et luua midagi uut ja värsket, tasub aegajalt võtta ette puhastus nii oma kehas kui hinges! Puhastuskuur loob suurepärase aluse, millele rajada tervislik eluviis ning teha paremad toitumisvalikud. 

Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Keha puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

 Mida on kliendid peale ZENCLEANZ ONE organismipuhastust täheldanud?

 • Energiataseme tõusu
 • Kergustunnet
 • Mõttetöö selgust
 • Näonaha paranemist ja säravamaks muutumist
 • Kaalulangust
 • Rõõmsamat olekut ja head enesetunnet
 • Kergem teha paremaid toitumisvalikuid
 • Maitse- ja haistmismeelte tundlikumaks muutumist

ZENCLEANZ ONE LISAINFO:

 • Komplekti kuuluvad ensüümid on valmistatud 100% looduslikest ja orgaanilistest saadustest (puuviljad, köögiviljad, seened, ürdid, vetikad, piimhappebakterid), mida on fermenteeritud üle 3 aasta.
 • Puhastuskuuri on välja töötanud Taiwani teadlased, hiina traditsioonilise meditsiini eksperdid ja toitumisnõustajad.
 • Puhastuskuuri võib kombineerida mistahes muu mürkainetest vabanemise meetodiga.
 • Kuuri võib teha mistahes ravipuhkuse esimesel päeval ja see avaldab märgatavat kasulikku mõju.

Ettevalmistus:

Selleks, et puhastuskuur oleks efektiivne ja mugav, on oluline süüa kahel eelmisel päeval kergelt. Selleks sobivad hästi mahlad, supid ja salatid. Eelistage väikese valgusisaldusega toite, mida on kehal kerge seedida. Kindlasti välistage nisu- ja lihatoidud. Väga oluline on, et manustamispäevaks oleks soolestik võimalikult tühi. Kui soolestikus on värsket seedimata toitu, hakkavad ensüümid toimima just selle toidu peal ja vana, soolestiku seinte küljes olevad jäägid, saavad vähe tähelepanu ja soovitud tulemus, sügavalt puhastumine, jääb saavutamata.

Kuidas ZenCleanz puhastuspäev välja näeb?

Puhastusepäeval toimub ca 1h tagant ensüümide ja ingveritee vahelduv tarbimine. Tavaliselt järgmisel ja/või ülejärgmisel päeval toimub väljutus, harvemal juhul ka puhastusepäeva õhtul. Puhastuspäevale järgneb ideaalis 2-päevane mahlapaast (hädavajadusel võib menüüsse sisse tuua ka puhast juurvilja- või köögiviljapuljongit). Soovitame saunas käimist ja kerget liikumist, endale aja võtmist ning soovi korral lihtsalt puhkamist ja enesetunde kuulamist. Vältida võiks puhastusepäeval rasket pingutust, aktiivsust ja teguderohket päeva. See on aeg Sulle endale! 

NB! Täpsem juhend tuleb tootega kaasa!

.Pane tähele, enne kui alustad!

 • Võib tekkida väsimus, süda võib pahaks minna ja ajada iiveldama jm (mis on okei, kuna see on märk sellest, et keha puhastub, mürk- ja jääkained liiguvad kehas ringi).
 • Oluline on aru saada, et tootel ei ole midagi pistmist kõhulahtistiga. Kui vaevlete kõhukinnisuse käes, siis tuleks enne puhastust saada kõht läbi käima. Vastasel juhul ei pruugi puhastus anda ootuspärast tulemust.
 • Soovitame kroonilise kõhukinnisuse või puhituse korral alustada hoopis maksapuhastusest.
 • Kõhukinnisuse korral soovitame paar päeva enne puhastust süüa kergesti seeditavaid toite (eelistatult taimselt), et puhastus oleks võimalikult efektiivne.
 • Soolestiku puhastus on vastunäidustatud inimestele, kel esineb seedesüsteemis kasvaja, põletik või haavandid. Kuna toode sisaldab suures koguses kiudaineid, võib kuur haavandeid ärritada.
 • Kui teil on soolestikuga seoses kliiniline diagnoos, siis konsulteerige enne puhastust spetsialistiga!
 • Kui põete diabeeti ja võtate veresuhkrut alandavaid ravimeid, siis konsulteerige enne kuuri algust arstiga. Kuna toode sisaldab ravimtaime nimega karella-kibekurk ehk Momordica charantia, millel võib olla veresuhkrut langetav toime, võib selle ja ravimite koosmõjul tekkida hüpoglükeemiline reaktsioon ehk normist madalam veresuhkru tase. Muid vastunäidustusi diabeeti põdevatele inimestele ei ole.
 • Soolestiku puhastus ei ole soovitav teha, kui te põete viirushaigust. Sel ajal ei ole organismil piisavat jõudu, et tegeleda puhastusega.
 • Raseduse- ja imetamise ajal pole soovituslik organismipuhastust läbida, kuna see paneb kehas toksiinid ja jääkained kehas liikuma ning vere/rinnapiima kaudu võib see kanduda lapsele. 

 Tee oma seedimisele täielik restart!  

MIKS ON KASULIK JA OLULINE  peale ZenCleanz soolepuhastust JÄTKATA organismi puhastamist ECOSH KEHAPUHASTUSE DETOX’iga? 

Elame tööstuse ajastul. Igapäevaselt satub meie organismi kahjulikke toksiinide ühendeid, mis ohustavad meie tervist ja heaolu. Need rasked ühendid jõuavad meie organismi õhu, vee ja toiduga nt saastunud veekogude kaladest, konservpurkidest, torustikest, autoheitgaasidest, aga ka amalgaamplommidest, vaktsiinidest jne.

Kui ZenCleanz One tootega on sooltepuhastus tehtud, jätka organismi puhastamist Ecosh KEHAPUHASTUS DETOX’iga. Nii aitad organismil vabaneda ka kahjulikest toksiinidest, pakkudes samal ajal rakkudele olulisi toitaineid.

Parim, mis me oma keha heaks teha saame, on puhastada organism neist ohtlikest ainetest. Siin ulatab loodus meile oma abistava käe väekate taimedega. Need on taimed, mis seovad endaga toksiine, viies neid kehast välja ja samal ajal jättes organismi väärtuslikke rakke toitvaid toitaineid.

ECOSH KEHAPUHASTUSE DETOX:

 • aitab keha puhastada toksiinidest
 • toidab keha väärtuslike toitainetega
 • aitab ennetada tervisehäireid
 • toetab immuun ja teiste oluliste organsüsteemide tööd.

 Atlandi punavetikas ja spirulina on merevetikad, mis aitavad suurepäraselt siduda kahjulikke ühendeid organismis ning neid kehast välja viia. Võilill, maarjaohakas ja takjajuur toetavad maksa ja teiste puhastusorganite funktsioone. Võilill ja maarjaohakas kaitsevad lisaks rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest. Mustikas ja odraoras toetavad ainevahetust vajalike toitainetega.

ECOSH KEHAPUHASTUSE DETOX KOOSTISOSAD: Atlandi punavetikas (Palmaria palmata), spirulina (Spirulina platerisis), odraorase mahlaekstrakti pulber (Spirulina platerisis), metsmustika (Vaccinium myrtillius) marjade pulber, võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt, takjajuure (Articum Lappa) pulber, maarjaohaka (Silybum marianum) seemnete pulber.

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: Manustada 2-4 supilusikatäit päevas koos veega, kookosveega, jogurti või mahlaga. Soovi korral võib detox-smuutisse lisada banaani, et vähendada vetikamaitset. Smuutisse võib lisada ka teisi meelepäraseid puuvilju, salatilehti ja näiteks marju. Manustamist alustada väiksematest kogustest näiteks 2 teelusikatäit hommikul x 2 teelusikatäit õhtul. Puhastusega kaasnevate kõrvalmõjude ja ebamugavustunde korral vähendada doosi koguseni, mis on teie organismile sobiv. Kõhulahtisuse korral vähendada kogust kuni stabiliseerumiseni ja seejärel tasapisi doosi tõsta. NB! Raseduse ja rinnaga toitmise korral toodet mitte tarvitada. Ravimite võtmise korral pidada nõu arsti või vastava ala terapeudiga.

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 500g taimset pulbrit

Tee oma orgamismile kingitus täieliku puhastuse näol!

Brand

Ecosh

Biotheka on Ecosh'i ametlik esinduskauplus. Siit leiad kõik Ecosh'i väetooted. Osta mugavalt e-poest või külasta meie bioteeke Tallinnas. 

ZenCleanz

ZenCleanz  tooted aitavad Sul end tervendada organite puhastumise abil,  tugevdades Sinu keha võimet ise puhastuda ning muuta organite tegevust tõhusamaks. Tooted pärinevad Taiwanist, kus puhastuskuuride kokkupanekul osalevad nii lääne kui ka hiina meditsiini arstid. Zencleanzi ensüüme fermenteeritakse olenevalt tootest 2–3 aastat. See tähendab, et ensüümide kontsentratsioon on toodetes suur, mis teeb neist head organismi tervenemise toetajad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…