Selected:

Keha koostise määramine ja konsultatsioon 24.04.2019

5.00 

Keha koostise määramine ja konsultatsioon 24.04.2019

5.00 

NB! Ühe kehakoostise määramise aeg koos arutamise ja konsultatsiooniga on u 45 min. Kaalule tuleb astuda palja jalaga, seetõttu soovitame jalga panna sokid, mida on kerge jalast ära võtta. Mõõtmisele pääseb ostja nime alusel.

Kehakoostise määramisel saad teada oma kehakaalu, kehamassiindeksi, keha rasvaprotsendi, vistseraalse rasva näidu, baasainevahetuse taseme, metaboolse vanuse (NB! väga oluline näit!!) ja veel mitmeid teisi tähtsaid näite. Sinu näidud kirjutame ankeedile, mille anname Sulle koju kaasa.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Puhasta
Add to Wishlist
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Broneerides endale sobiva aja määrame Biotheka Tervisepäeva raames ära Sinu kehakoostise olulised näidud. Mõõtmise tulemusel saad teada oma:

  • Kehakaalu
  • Kehamassiindeksi – on suurus, mis väljendab inimese kehakaalu ja pikkuse suhet. Kehamassiindeksi leidmiseks jagatakse kehakaal kilogrammides pikkuse ruuduga meetrites. Inimese kehakaalu/kehamassi loetakse tema pikkuse puhul normaalseks, kui kehamassiindeks on vahemikus 19-25
  • Keha rasvaprotsendi – on rasva protsent Sinu kehas. Ülemäärane rasva hulk kehas võib põhjustada kõrget vererõhku, südamehaigust, diabeeti, vähki ja teisi haigusi.
  • Kogu keha vee protsendi – näitab, mitu protsenti inimese kogu kaalust moodustub vedelik. Umbes 50-65% terve inimese kaalust moodustub vesi. Vesi mängib olulist rolli organismi protsessides ning on iga raku, koe ja organi põhiliseks koostisosaks.
  • Lihasmassi kaalu – lihasmass näitab lihaste kaalu kehas. Lihaste mass näitab skeletilihaste, organite lihaste ja lihastes oleva vee kaalu.
  • Vistseraalse rasva näidu – see on rasv, mis asub kõhuõõnsuses ümbritsedes elutähtsaid organeid kõhupiirkonnas.
  • Baasainevahetuse taseme – näitab energia miinimumtaset, mida keha vajab rahul olekus töötamiseks, et toimida saaksid respiratoorsed organid, vereringe, närvisüsteem, maks, neerud ja teised organid. Keha kulutab neid isegi magamise ajal. Umbes 70% kaloritest, mida tarbitakse iga päev, kasutatakse põhiainevahetuse jaoks.
  • Luustiku mineraalmassi näidu – näitab luumassi (luu mineraalide tase) kehas.
  • Metaboolse vanuse – see funktsioon mõõdab ära Sinu põhiainevahetuse taseme ja võrdleb seda keskmise eaga, mida seostatakse põhiainevahetuse taseme (BMR) näiduga. Ehk, see arv näitab sinu vanust rakkude tervisliku seisundi järgi.
  • Füüsilise hinnangu – see arv hindab lihaste ja keharasva taset ja jagab tulemuse üheksa kehatüübi vahel. Kui teie aktiivsuse tase muutub, muutub keharasva ja lihasmassi tasakaal järk-järgult, mis mõjutab teie üldist füüsist. Antud hinnang annab teile ülevaadet sellest, milline kehatüüp teil hetkel on.


Ole terve!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Keha koostise määramine ja konsultatsioon 24.04.2019”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü
×

Ostukorv