Selected:

Biotheka terviseloeng: Parem tervis, mälu ja tuju

10.00 

Biotheka terviseloeng: Parem tervis, mälu ja tuju

10.00 

Terviseloengut tuleb läbi viima Cytoplani esindaja, hinnatud toitumisnõustaja Inglismaalt, Clare Daley.

Kuupäev: neljapäev, 31. oktoober 2019
Kellaaeg: kogunemine/suupisted: 18.00; algus: 18.30; lõpp: 21.00
Koht: Kadaka Konverentsikeskus. Kadaka tee 4, Tallinn.
Sissepääs toimub nimekirja alusel!

✪ NB! Koolitus toimub inglise keeles. Kui vajad tõlget, siis lisa oma soov tellimuse märkustesse. (Sünkroontõlke kõrvaklapid jagatakse kohapeal nimekirja alusel.)

Eelmüügi pilet 10€ (Kodulehelt või Biotheka poest.)
Kohapeal piletihind 15€ sularahas.

Kogu piletitulu läheb annetuseks EMA-le (Eesti Metsa Abiks).

*Eelmüük kuni 30.oktoober või kuniks kohti jätkub.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Add to Wishlist
Tootekood: BTLOENG20191031 Kategooria:

Kirjeldus

✪ LISAINFO KOOLITUSEST:

Meie tuju, mälu ja üldine terviseseisund sõltuvad ajurakkude talitlusest ning virgatsainete tootmisest. Igasugune häire selles põhjustab probleeme, näiteks mõistuse ähmasust, kehva mälu, ärevust, viletsat tuju, mõtlemisvõime langust ja dementsust. Hea uudis on aga see, et tasakaalu, mille puudumine ajutalitluse probleeme enamasti põhjustab, saab sageli taastada õige toitumise ja tervisliku eluviisiga. Sel õhtusel seminaril, mõeldud eelkõige Biotheka klientidele, arutatakse uurimistöös näidatud teemasid, mis on olulised aju tervisele.

★ Ajutoit:
Nagu iga teine elund, vajab ka aju laitmatuks talitluseks kindlaid toitaineid. Ja teisalt on toiduaineid, mis ajutalitlusele halvasti mõjuvad.

★ Soolestiku hea tervis:
Teadusuuringud näitavad, et seedekulglas toimuval on tohutu mõju meie tujule ja vaimsele võimekusele.

★ Stressi ohjamine:
Pidevalt kõrge stressihormoon kortisooli tase tapab ajurakke ja mõjub halvasti aju talitlusele. Nõuanded stressi vähendamiseks loomulikul teel.

★ Kosutav uni:
Uni on aju tervise jaoks äärmiselt oluline. Statistika näitab, et me magame vähem ning uinumisraskused ja rahuliku, katkematu une puudus on probleemiks paljudele.

★ Kehaline koormus:
Täiskasvanu aju kohaneb vastavalt meelte stimulatsioonile pidevalt ning aju treenimine aitab uusi seoseid luua ja hallata.

★ Kilpnäärme tervise toetamine: 
Kilpnäärmehormoonid mõjutavad kõiki – kehasüsteeme ja hormoonide taseme tasakaalustamatus võib põhjustada üle 100 erineva sümptomi, sealhulgas negatiivse mõju ajutegevusele.

✪ LISAINFO KOOLITAJAST:

Clare Daley – toitumisterapeut

Pärast bioloogiateaduste kraadi omandamist Exeteri ülikoolis töötas Clare 10 aastat keskkonnaagentuuris.

“Kui lapsed saabusid, veetsin üsna palju aega pehmetel mängualadel! Just ühe sellise külastuse ajal mainis üks sõber, et ta kavatseb toitumisterapeudiks treenida. Mul on alati olnud kirg bioloogia vastu ja toitumisteraapia kõlas nagu rakendusbioloogia, nii et olin 24 tunni jooksul alustanud registreerimist Thames Valley University Nutritional Medicine kursusele. ”

Hiljem läks Clare üle kohaliku Worcesteri ülikooli kursusele, mille ta lõpetas 2010. aastal toitumisteraapia kraadiõppe eristusena. Pärast kvalifikatsiooni saamist on Clare töötanud toitumisterapeudina Worcesteris The Fold ja Warwicki Nuffield Healthis. Ta on kokku puutunud mitmesuguste klientide erinevate seisunditega, sealhulgas seedeprobleemid, fibromüalgia, hormoonide tasakaalustamatus ja kehakaalu reguleerimine.

Clare endast: „Olen kirglik tervikliku toitumise olulisuse osas tervisele ja inimeste toetamisel nende tervisega seotud teekonnal. Mul on toitumise vastu suur huvi ja eriti huvitab mind seedetervis, kuna soolestik on tervise jaoks keskne element.”

Vaata ka ürituse infot Facebookis

Rohkem lisainfot:
keily@biotheka.ee
või
Biotheka Loodusraviapteegist koha peal
Kadaka tee 4, Tallinn
E-R 10.00-17.30

Põnevate kohtumisteni loodusravi radadel!

Biotheka pere

Sulge menüü
×

Ostukorv