Selected:

PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE, Cytoplan Acidophilus Plus, 60 kapslit

30.30 

PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE, Cytoplan Acidophilus Plus, 60 kapslit

(1 ülevaade)

30.30 

Acidophilus Plus sisaldab Lactobacillus Acidophilus ja 8 teist elusat inimspetsiifilist bakteritüve ning väikeses koguses prebiootikumi. See ainulaadne bakteritüvede segu on spetsiaalselt välja töötatud, et toimida terves seedekulglas.

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Ainult 1 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Acidophilus Plus sisaldab Lactobacillus Acidophilus ja 8 teist elusat inimspetsiifilist bakteritüve ning väikeses koguses prebiootikumi frukto-oligosahhariidi (FOS). Toidulisandis olevad bakteritüved toimivad sünergiliselt ja võitlevad seedekulgla kahjuritega ning stimuleerivad keha loomulikku kaitsevõimet.

• See ainulaadne bakteritüvede segu on spetsiaalselt välja töötatud selliselt, et toimida terves seedekulglas ja soolestikus (nii peen- kui jämesooles).

• Sisaldab spetsiaalselt kultiveeritud bakteritüvesid, mis jäävad ellu maohappest ja sapist tingitud seedetrakti agressiivses keskkonnas.

• Sisaldab puhast ja naturaalselt fermenteeritud baktertüvesid, mis on vastupidavad antibiootikumidele ja püsivad ka toetemperatuuril. Seega ei pea Acidophilus Plus toidulisandit hoidma külmkapis.

• Toidulisandi bakteritüved korvavad loomulike mikrofloora bakterite puudujääke, mis aitab kaasa taastada mikrofloora kõiki funktsioone, sh B ja K vitamiinide tootmine ning immuunsuse ja seedimise toetamine.

• Üks Acidophilus Plus kapsel sisaldab keskmiselt 35mg  prebiootikumi ja 3,5 miljardit elusat inimloomulikku bakterit (elusat ja elujõulist defüdreeritud bakter).

• Acidophilus Plus sobib hästi lastele alates 4st eluaastast ja täiskasvanutele kuni 40nda eluaastani. neile, kel vanust üle 40ne soovitame kasutada analoogilist Cytoplani Fos-A-Dophilus toidulisandit.

• kasutame prebiootikumidena frukto-oligosahhariide või inuliini, mis stimuleerib bifidobakterite ja teiste kasulike bakterite kasvu soolestikus.

Lisainfo

Kaal 0.051 kg

Brand

Cytoplan

1 arvustus tootele PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE, Cytoplan Acidophilus Plus, 60 kapslit

  1. Laura (toote omanik)

    Meie peres on juba mitu-mitu purki olnud kasutusel. Tõesti hea toode. Soovitan 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü