Selected:

PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE,…

35.00 

Laost otsas

PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE, Cytoplan Acidophilus Plus, 60 kapslit

(2 arvustused)

35.00 

Acidophilus Plus sisaldab Lactobacillus Acidophilus ja 8 teist elusat inimspetsiifilist bakteritüve ning väikeses koguses prebiootikumi. See ainulaadne bakteritüvede segu on spetsiaalselt välja töötatud, et toimida terves seedekulglas.

Funktsioonid:

 • Toetab soolestiku mikrofloorat;
 • Osaleb toitainete lõhustamises ja imendusmises;

Tasuta transport pakiautomaati alates 25€ tellimusest

Tasuta Biotheka kuller Tallinna piires alates 50€ tellimusest

Laost otsas

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS SISALDAB
1-2 kapslit
Lactobacillus acidophilus, Lactococcus lactis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, fruktooligosahhariidid (FOS)
3,5 miljardit bakterit
Teised koostisosad: taimne tselluloos (kapsli kest), kartulitärklis, askorbiinhape

Sisaldab elusaid inimspetsiifilisti bakteritüvesid ning väikeses koguses prebiootikumi.

Manustamine: 1-2 kapslit päevas või vastavalt terapeudi ettekirjutusele. Enne reisi alustada tarbimist vähemalt 7 päeva enne reisi algust. Reisi ajal võtta soovitatav päevane annus ja jätkata toidulisandi võtmist vähemalt 7 päeva peale reisi. Sobib ka taimetoitlastele, veganitele ning inimestele kandiida, pärmi ja laktoosi tundlikkusega.

Säilitamine: Hoida jahedas ja kuivas kohas, otsese päikese eest kaitstuna. Ei ole vajalik hoida külmkapis. Sobib ka taimetoitlastele, veganitele ning inimestele kandiida, pärmi ja laktoosi tundlikkusega.

Acidophilus Plus sisaldab Lactobacillus Acidophilus ja 8 teist elusat inimspetsiifilist bakteritüve ning väikeses koguses prebiootikumi frukto-oligosahhariidi (FOS). Toidulisandis olevad bakteritüved toimivad sünergiliselt ja võitlevad seedekulgla kahjuritega ning stimuleerivad keha loomulikku kaitsevõimet.

 • See ainulaadne bakteritüvede segu on spetsiaalselt välja töötatud selliselt, et toimida terves seedekulglas ja soolestikus (nii peen- kui jämesooles).
 • Sisaldab spetsiaalselt kultiveeritud bakteritüvesid, mis jäävad ellu maohappest ja sapist tingitud seedetrakti agressiivses keskkonnas.
 • Sisaldab puhast ja naturaalselt fermenteeritud baktertüvesid, mis on vastupidavad antibiootikumidele ja püsivad ka toetemperatuuril. Seega ei pea Acidophilus Plus toidulisandit hoidma külmkapis.
 • Toidulisandi bakteritüved korvavad loomulike mikrofloora bakterite puudujääke, mis aitab kaasa taastada mikrofloora kõiki funktsioone, sh B ja K vitamiinide tootmine ning immuunsuse ja seedimise toetamine.
 • Üks Acidophilus Plus kapsel sisaldab keskmiselt 35mg  prebiootikumi ja 3,5 miljardit elusat inimloomulikku bakterit (elusat ja elujõulist defüdreeritud bakter).
 • Acidophilus Plus sobib hästi lastele alates 4st eluaastast ja täiskasvanutele kuni 40nda eluaastani. neile, kel vanust üle 40ne soovitame kasutada analoogilist Cytoplani Fos-A-Dophilus toidulisandit.
 • kasutame prebiootikumidena frukto-oligosahhariide või inuliini, mis stimuleerib bifidobakterite ja teiste kasulike bakterite kasvu soolestikus.

Lisainfo

Kaal0.051 kg

Brand

Cytoplan

Cytoplan on asutatud 1990ndal aastal, tervisespetsialistide poolt. Nad nägid, et turul polnud sarnaseid tooteid, seega otsustasid ise luua ettevõtte, mille alusteks on kõrged kvaliteedistandardid, ausus ja innovaatilisus. Cytoplan teeb oma toodete väljatöötamisel koostööd arstide, loodusravispetsialistide ning teiste terviseekspertidega, et saada parimat teavet toidulisandite tõhususe ning vajaduse kohta. Enamik Cytoplan’i toidulisanditest valmistatakse naturaalsetest allikatest, et neis sisalduvad ained oleksid bioloogiliselt efektiivsed. Just sellised, mida ka looduses leidub. Tooted sobivad laktoositalumatutele, taimetoitlastele ning veganitele. Osa toidulisandeid on ka ökoloogilised. Cytoplani tooted on mõeldud neile, kes hoolivad oma tervisest ja usuvad, et loodusel on võti tõelise tervenemise juurde. Sellest ka nende moto - loodus kohtub teadusega.

2 arvustust tootele PROBIOOTIKUMID KUNI 40.A. VANUSTELE, Cytoplan Acidophilus Plus, 60 kapslit

 1. Arne (toote omanik)

  Kahjuks ei tööta nagu loodetud. Arvasin, et kõhuprobleemid saavad korda aga ei aita see eriti.

 2. Laura (toote omanik)

  Meie peres on juba mitu-mitu purki olnud kasutusel. Tõesti hea toode. Soovitan 🙂

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.