Kilpnääre

Kilpnääre

Kilpnäärme tegevust toetavatest toitanetest on oluline tuua välja sellised mineraalid, nagu jood ja seleen. Jood on vajalik, et tagada kilpnäärme normaalne toimimine ja piisav kilpnäärme poolt toodetavate hormoonide tase. Samuti aitavad need mineraalid kaasa organismi energia tootmise protsessidele.

Meie keha vajab seleeni, et tagada kilpnäärme hea toimimine, sealjuures tagab just seleen ka väga olulise kilpnäärme ensüümi toimimist (see ensüüm muudab T4 T3-ks ainevahetuse aktiivseks kilpäärme hormooniks). 

Teadaolevalt on paljude inimeste toiduvalikus vähesel määral joodi. Looduslikul kujul esineb jood mereandides ja meresoolas. Pruunvetikas ja mereannid on kõige kindlamad looduslikud joodi allikad. Pruunvetika all peetakse silmas mitmeid merevetitate liike. Pruunvetikad sisaldavad suurel määral orgaanilist joodi ja väga suurel hulgal mikroelemente. 

 

Kilpnäärmega seonduvaid probleeme on mõnikord keeruline tuvastada. Tulge vastuvõtule meie teraapiasalongi, kus saame tutvuda lähemalt Teie tervisliku seisundiga, vastatata Teie küsimustele ja panna kokku just Teile kõige paremini sobivad toidulisandite kompleksid, arvestades Teie organismi eripärasid ja eelistusi. 

 

 

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Cytoplan Organic Kelp- orgaaniline pruunvetikas, 60 kapslit

Cytoplani pruunvetika toidulisand koosneb kolmest põisadru vetika liigist.

Pruunvetikad sisaldavad mitte ainult joodi, vaid on ka väga väärtuslikuks paljude teiste mineraalide, mikroelementide, mikro-toitainete ja vitamiinide, prebiootikumide ja karotenoidide allikaks. See segu toimib kehas katalüsaatorina, käivitades elutähtsad ensüümide reaktsioonid. 

Tootekood: 113306 ,   Laoseis: 15
12,15 €
Cytoplan Thyroid Support, multimineraalide kompleks pruunvetika ja türosiiniga, 60 tabletti

Türosiin on asendatav aminohape, mis moodustub organismis asendamatust aminohappest fenüülalaniinist.

 

Tootekood: 113646 ,   Laoseis: 13
14,50 €
Nature's Answer D3 Vitamiin 4000 IU, 15 ml (toidulisand)

D3 vitamiini vajab organism kaltsiumi absorbeerumiseks.

 

Tootekood: 181601 ,   Laoseis: 32
18,00 €
Nature´s Answer Liquid Vitamin E, vedel E-vitamiin, 240 ml

Vedel vitamiin E, oliivi-, avokaado- ja makadaamiaõliga. Vitamiin E sisaldab patenteeritud taimede segu Quik-Sorb, mis aitab vitamiinil paremini imenduda.

Vitamiin E on üks võimsamaid antioksüdante kõigist vitamiinidest. 

Vitamiin E aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

 

Tootekood: 181472 ,   Laoseis: 14
29,05 €
Veganicity Kelp 300mg, pruunvetikas, 120 tabletti

Kanada merevetikas (Ascophyllum nodosum) on saadud puhtast ookeaniveest ning on rangelt kontrollitud saasteainete sisalduse suhtes. 

Pruunvetikas on looduslik joodi allikas ja türoksiini koostisosa. See võib soodustada normaalset metabolismi ning mõjutada kehakaalu kontrolli ja energia tootmist.

Iood on samuti vajalik terve ja särava naha tagamiseks. 

Tootekood: 156287 ,   Laoseis: 64
3,25 €