FOHOW tervisetooted

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Fohow Oral Liquid, Korditsepsi eliksiir, 4 pudelit karbis

*Hiina Korditseps.* Kõrvuti ženšeni ja pantidega kuulub korditseps hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.
Eriti väärtuslikuks peetakse hiina korditsepsi, mille levialad paiknevad HRV lääneosas, Tiibeti kõrgmäestikus ja [Zinhai]-Tiibeti platool. Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, Ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom. Traditsiooniliselt nimetatakse teda putuk-taimeks. Hiina korditsepsi elutsükkel kulgeb nii maa peal kui maa all, nii suvel kui talvel, mitu hooaega järjest.
HRV-s kasvavate maarohtude ja ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani. T
Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist
Küsi infot Ravimiametist.
Karbis on 4 pudelikest, milles märked tarbitavate koguste kohta. (1 pudelis 30 ml).

Tootekood: lisada ,   Laoseis: 19
25,00 €
Fohow Sanbao Oral Liquid, eliksiir „Kolm Juveeli“, 4 pudelit karbis

Toidulisand peroraalne eliksiir „FOHOW Kolm Juveeli“ 4*30ml, on loodud eliksiir „FOHOW” baasil (sisaldades rohkem korditsepsi – 80%) ja millele on lisatud toiduainetetööstuse uusimat tooret – mägisipelgaid Polyrhachis vicina Roger. Iga pudelitäis toodet sisaldub keskmiselt 300-307 isendit. Tootmisprotsessi käigus sipelgad inaktiveeriti külmutamise teel ning rakendati rakumembraanide subnanomeetrilise lõhustamise ja krüoekstraheerimise tehnoloogiaid, mis võimaldas ära kasutada kuni 98% lähtematerjalis (mägisipelgates) sisalduvatest kasulikest ainetest.

Tootekood: fohow1 ,   Laoseis: 9
40,00 €