Veganicity Co Q 10 60mg, tugevatoimeline koensüüm Q10 - 60 kapslit

Kaubamärk: Veganicity
Laoseis: 7
Hind:
31,80 €
Kogus: - +

Tugevatoimeline koensüüm Q10, 60 mg.

Koensüüm Q10 on oluline antioksüdant, mis soodustab organismi tervisliku energiataseme, vereringluse, immunsuse ja veresoonkonna säilimist.  

Toidulisandis on tugevatoimetoime koensüüm Q10 - 60mg. Tegu on želatiinivabasse kapslisse pakitud bioloogiliselt aktiivse ja stabiilse koensüüm Q10 vormiga.  

Vegan & Vegetarian Sugar Free Gluten Free Yeast Free Wheat Free Lactose Free

Ubikinool või Ubikinoon?


Koensüüm Q10 võib olla toidulisandites esindatud nii ubikinooli kui ka ubikinoonina, tegu on kahe erineva kehas leiduva koensüümi Q10 liigiga. On levinud müüt, et ubikinool on efektiivsem, kui ubikinoon. See võib olla hoopis turustamise trikk, mida on levitanud vastavat vormi tootvad ettevõtted. 

Tegelikkuses on meie keha suuteline kasutama ja muudnama vastavalt vajadusele mõlemat Q10 vormi, muutes neid vastavalt vajadusele kas redutseeritud vormist (ubikinoolist) oksüdeeritud vormiks (ubikinooniks), või vastupidi, tagades sellega nende kahe Q10 vormi tasakaalu organismis. 

Seega, mõlemad Q10 vormid on organismile vajalikud ja kasulikud. 

1-2 tableti päevas koos toiduga. 

Mitte ületada soovitatud päevast annust. 

Toidulisandeid ei tarvitata mitmekesise ja tasakaalustatud toiduvaliku ning tervisliku elustiili asendajana.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eelistatult mitte külmkapis, ega vannitoas. 

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sobib veganitele. 

Ei sisalda suhkrut, gluteeni, pärmi, laktoosi, ega nisu. 

Ei sisalda värv-ja säilitusaineid.

Sisaldab minimaalselt looduslikke lisaaineid. 

Sarnased tooted
Cytoplan Cytocleanse Formula (16 erineva ravimtaime, Psylliumi ja betoniitsavi pulbriga ning inimspetsiifiliste bakteritüvedega toode, 120 kapslit

Toeta ja jõusta oma keha 16 erineva ravimtaime väega! 

Antud toode sisaldab 16 erinevat ravimtaime ekstrakti, lisaks veel psylliumi pulbrit, betoniitsavi pulbrit ja inimspetsiifilisi Lactobacillus acidophilus bakteritüvesid.

Tegu on hoolikalt valitud taimse seguga, mis sisaldab seedimist soodustavaid, kehakaalu alandavaid, ainevahetust kiirendavaid ja vastastikku sünergiliselt toimivaid puhtaid taimseid pulbreid. 

Tootekood: 111200 ,   Laoseis: 17
26,95 € (10%)
29,95 €
Cytoplan Nutri Bears, looduslikud vitamiinid ja mineraalid lastele, 90 karukest

Lastele mõeldud tervislikud karukommid, mis on rikastatud multivitamiinide ja mineraalidega. Ei sisalda kunstlikke värvi- ega maitseaineid ega želatiini. Laste lemmik .Suurepärane maitse!

 

Tootekood: 113331 ,   Laoseis: 25
24,85 €
Cytoplan Organic Kelp- orgaaniline pruunvetikas, 60 kapslit

Cytoplani pruunvetika toidulisand koosneb kolmest põisadru vetika liigist.

Pruunvetikad sisaldavad mitte ainult joodi, vaid on ka väga väärtuslikuks paljude teiste mineraalide, mikroelementide, mikro-toitainete ja vitamiinide, prebiootikumide ja karotenoidide allikaks. See segu toimib kehas katalüsaatorina, käivitades elutähtsad ensüümide reaktsioonid. 

Tootekood: 113306 ,   Laoseis: 15
12,15 €
Cytoplan Cherry C - looduslik C vitamiin acerola kirsi marjadest, 200mg, 60 kapslit

Cherry-C tervislikes kapslites on külluses c vitamiini ja karotenoide acerola kirsi marjadest (Malpighia emarginata). Acerola kirss on tuntud kui kõige kõrgema loodusliku c-vitamiini sisaldusega mari. Igas kapslis on 200mg looduslikku (mittesünteelist) C-vitamiini.

 

Tootekood: 113344 ,   Laoseis: 28
13,52 € (20%)
16,90 €