OLIVIE Plus 30x BIO Oliiviõli, 30x tugevam antioksüdant kui tavaline ekstra virgin õli, 250 ml

Kaubamärk: Olivie
Ühik: tk
Laoseis: 16
Hind: 27,70 €
20,77 €
Kogus: - +

30 korda enam hüdroksütürosooli ja suures kontsentratsioonis polüfenooli sisaldav õli, mis omab 30 korda tugevamat tervistavat mõju, kui tavalie ekstra neitsi oliiviõli. 

 

Olivie Plus 30x BIO toidulisandil on kõrge looduslike polüfenoolide sisaldus. Olivie Plus 30x BIO õlil on ka antibakteriaalne, põletikuvastane ja tugevat antioksüdatiivne mõju.  

Spetsiaalselt läbiviidud uuringud on näidanud, et Olivie Plus 30x BIO sisaldab rohkem polüfenoole, kui 4 teist Vahemeremaades toodetud oliiviõli marki.  

Olivie Plus 30 BIO oliiviõli on hoopis teise kvaliteediga, kui enamus oliiviõlisid, kuna Olivie õli jaoks kasutatavaid oliive kasvatatakase kivisel pinnasel. Nagu ka viinamari, peab oliiv kannatama, et anda endast parimat. Ekstreemsetes tingimustes kasvanud oliividel on kõrgem stressitase, mis toob kaasa kõrgema antioksüdandi polüfenooli, eriti hüdroksütürosooli ja türosooli tootmise, et tagada taime säilimine. 

Olivie on tunnustatud kõige tervislikumaks oliiviõliks maailmas. 

Hüdroksütürosool on kõige tugevam antioksüdant, mis on inimkeha poolt hästi omastatav. ORAC väärtus, mis näitab antioksüdantide tugevust, on antud tootel 40’000 μmolTE/g. 

Vastavalt rahvusvahelisele laboratoorsele meetodile  "Folin Ciocalteu", sisaldab tavaline Vahemeremaade extra virgin oliiviõli kõigest 7 mg/kg hydroksütürosooli. Olivie oliiviõlis on vastav näitaja aga 233 mg/kg.

Polüfenoolide sisaldus on samuti väga erinev tavalisest oliiviõlist: 

- Olivie Plus 30x oliiviõlil on 1250 mg/kg;

- teistel oliivõlidel vaid 253 mg/kg. 

 Eespool toodud omadused teevad Olivie Plus 30x BIO oliiviõlist teaduslikult tõestatult maailma parima oliiviõli!

 

100% orgaaniline Maroko Superior klassi ekstra neitsi oliiviõli. 

Olenevalt tervislikust seisundist 2 supilusikat oliiviõli kas seespidiselt või välispidiselt naha- ja liigesehädade leevendamiseks. 

Säilitada kuivas ja pimedas kohas, otsese päikese ja kuumuse eest kaitstuna.

Sarnased tooted
OLIVIE Baby/Kids oliiviõli beebidele ja lastele 250 ml

OLIVIE Baby/Kids ekstra neitsi oliiviõlil on väga meeldiv ja pehme maitse ning madal happesuse tase (kõigest 0.1° - 0.2°).

See orgaaniline oliiviõli on spetsiaalselt välja töötatud maksimaalselt sobivalt beebide ja laste organismile ning sisaldab suures koguses kasulikke rasvhappeid, mis on üliolulised beebide ja laste toitainete vajaduste katmiseks. Me soovitame seda õli lastele alates 2. elukuust. 

Samuti on õli hea kasutada beebide kehahoolduses.

 

Tootekood: 190697 ,   Laoseis: 39
19,20 € (25%)
25,60 €
Olivie Desert Miracle  Kõrbe Ime, eksklusiivne ultra-preemium kvaliteediga extra virgin oliiviõli 250 ml

Superior kvaliteediga Ektra neitsi oliiviõli Morokost, mis on saadud otse oliividest ja ainultmehhaanilisel viisil, ilma kemikaale kasutamata. 

Sertifikaadid: USDA Organic, EU Organic Standart

 

NB! Toode aegus 31.10.2018

Tootekood: 190017 ,   Laoseis: 2
8,60 € (50%)
17,20 €
Cytoplan Krill Oil + CoQ10, K2 - krilli õli+koensüüm Q10 ja K2 vitamiiniga, 60 kapslit

Unikaalne koostis, milles on kombineeritud vitamiinid ja naturaalsed toitained, mis pakuvad laialdast tuge südame ja veresoonkonna heale toimimisele. Toidulisand sisaldab krilli õli, K ja D3 vitamiine, koensüümi Q10, resveratrooli ja lükopeeni.

 

Tootekood: 111169 ,   Laoseis: 2
24,47 € (30%)
34,95 €
Cytoplan Krill Oil - krilli (ehk hiigevähi) õli, 60 kapslit

Krill (ehk hiigelvähk) on kõige bioefektiivsem looduslik oomega-3 rasvhappete, EPA / DHA allikas. Astaksantiin on tugev antioksüdant. Koliin on väga oluline neuromediaator. Krilli õlis sisalduvad toitained aitavad kontrollida kolesterooli taset, samuti on krilli õlil võimas antioksüdantiivne ja põletikuvastane toime. Krilli õli positiivset mõju kinnitavad ka mitmed teaduslikud uuringud. 

Tootekood: 111163 ,   Laoseis: 3
32,55 €