Cytoplan Antioxidant: C & E, CoQ10 30 tabletti

Kaubamärk: Cytoplan
Laoseis: 14
Hind:
16,90 €
Kogus: - +

Toidulisand antioksüdantide, vitamiinide ja mineraalidega, mis sisaldab koensüümi Q10 ja sobivates kogustes vitamiine C ja E ning seleeni. Koensüüm Q10 toetab ainevahetust, ning on kasulik ka neile, kes tarvitavad statiine (statiinid on liigkolesterooliveresuse raviks kasutatavad ravimid). 

Uuringutele põhinev artikkel südameatakist tuleneva äkilise surma riski kohta – „Kas teadsid, et E- ja C-vitamiin aeglustavad ateroskleroosi arengut?”

500 mg C-vitamiini ja 400 RÜ E-vitamiini aeglustavad ateroskleroosi arengut!

Teadlased avastasid, et 100-200 rahvusvahelist ühikut (RÜ) vähendab märkimisväärselt nii meeste kui naiste hulgas südameatakist tuleneva äkilise surma riski.

Mehed, kes võtsid E-vitamiini toidulisandeid vähemalt 2 aastat, kogesid 37% vähem südameatakke, kui mehed, kes võtsid platseebot. Naised, kes võtsid E-vitamiini, kogesid südameatakkide 41% vähenemist.

Üks uuring, mille käigus vaadeldi 16 rahvust, näitas, et vere suur kolesteroolisisaldus ja E-vitamiini puudus olid kõige sagedasemad südameataki ennustajad keskealistel meestel.

Siiski on viimasel ajal vaieldud, kas E-vitamiin on kasulik või mitte. E-vitamiin võib 4 nädala jooksul vähendada kolesterooli kuni 15% ja LDL-kolesterooli 8%. Äärmiselt suure vere kolesteroolisisaldusega patsientidel (suurem kui 300 mg/dl), vähenes nelja nädalaga kolesteroolisisaldus 31%.

Võta E-vitamiini 400 RÜ päevas, neljal päeval nädalas (va K,L ja P).

Teadlased Bostonis asuvast Brighami ja naistehaiglast (Brigham and Women´s Hospital) leidsid, et 500 mg C-vitamiini ja 400 RÜ E-vitamiini aeglustasid ateroskleroosi arengut patsientidel, kes olid hiljuti läbi teinud šunteerimise operatsiooni.

BIOTHEKA Loodusraviapteegi veebipoest www.biotheka.ee leiate mitmeid E-ja C-vitamiini toidulisandeid:

1.       Cytoplan Foundation Formula 1 - multivitamiinid ja mineraalid täiskasvanutele, 120 tabletti. (http://www.biotheka.ee/et/a/foundation-formula-1 )

2.       Cytoplan Antioxidant: C & E, CoQ10, 30 tabletti. (http://www.biotheka.ee/et/a/antioxidant-a-c-and-e-coq10-30-tabletti )

3.       CYTOPLAN Organic Women´s Multi, 60 kapslit. (http://www.biotheka.ee/et/a/cytoplan-organic-multi-for-women-60-kapslit )

4.       Cytoplan Vitamin C 1000mg + Bioflavanoids - C vitamiin bioflanoididega, 60 kapslit. (http://www.biotheka.ee/et/a/cytoplan-vitamin-c-bioflavanoids-c-vitamiin-bioflanoididega-60-kapslit )

5.       Cytoplan Cherry C- looduslik C-vitamiin acerola kirsi marjadest 200mg, 60 kapslit. (http://www.biotheka.ee/et/a/cherry-c-c-vitamiin )

6.       Cytoplan Organic Vitamin C 200mg, 30 kapslit. (http://www.biotheka.ee/et/a/cytoplan-organic-vitamin-c-30-kaplsit )

 

Tule ja tutvu kvaliteetsete ja toimivate tervist toetavate toidulisanditega Loodusraviapteegis BIOTHEKA!

Tootevalikus on pea 100 erinevat toidulisandit. Sa leiad kindlasti nende hulgast endale sobiva toidulisandi, mis on meie tavatoidule kõige lähedasemal kujul välja töötatud ja mis ei sisalda sünteetilisi lisa-, säilitus- ja värvaineid ega teisi keemilisi ühendeid. Cytoplani tooted sobivad veganitele ja laktoosi-, fruktoosi- ja gluteenitalutamise all kannatavatele inimestele.

Vitamiin C kombineeritult tsitruseliste viljalihaga; beetakaroteen kombineeritult porgandi kontsentraadiga; E-vitamiin kombineeritult taimeõliga; taimne steariinhape, koensüüm Q10, Lactobacillus bulgaricus * (jogurtist) kombineeritult tsinktsitraadiga; seleeniga rikastatud pärm; ränidioksiid, silikoon dioksiid, tableti kate (taimne tselluloos).

*Inimese seedetraktile loomuomane ja kasulik bakter. 

 

 

1 tablett päevas, või vastavalt terapeudi ettekirjutusele.

Säilitada kuivas ja jahedas, otseste päikesekiirte eset kaitstuna. Ei vaja külmkapis hoidmist.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Sobiv ka taimetoitlastele, veganitele ning inimestele kandiida ka laktoosi tundlikkusega. 

Sarnased tooted
Cytoplan 50+ immuunsust toetav toidulisand, sobiv üle 50 aastastele, 60 kapslit

Ainult täiskasvanutele mõeldud toidulisand, mis sisaldab koensüümi Q10, beeta 1-3,1-6 glükaani ning B12 ja D3 vitamiine. Toidulisand sobib nii meestele kui naistele vanuses 50+ ning nendele, kes tarvitavad statiine (statiinid on liigkolesterooliveresuse raviks kasutatavad ravimid). 

 

 

Tootekood: 113308 ,   Laoseis: 6
23,95 €